Co byś wybrał? Gdyby ktoś Ci zaproponował niespotykaną rzecz, jakiej nie kupisz w zwykłym sklepie czy raczej coś zwyczajnego, czyli coś co każdy może sobie kupić? Oczywiście, że wybrałbyś pierwszą opcję. To w sumie dość racjonalne pod paroma względami. Nie tylko, że dostajemy coś specjalnego to jeszcze sami dzięki temu możemy tak się poczuć. To, że ktoś nam daje taką rzecz dowodzi też tego, iż jesteśmy traktowani szczególnie przez jakąś osobę. To niezwykle miłe, szkoda, iż nie zawsze tak jest.

tort

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
A przecież niekiedy nie trzeba dużo, jesteśmy w stanie zorganizować coś faktycznie w oryginalny sposób. Nie mamy tu na myśli pewnych drogich rzeczy, na których nikogo nie stać. Najważniejsze są małe gesty, jakie są w stanie urosnąć do cudownego symbolu i szczególności chwili. Przykładowo zamiast zakupić zwykły tort czy nie lepiej zamówić coś pięknego i oryginalnego, a z pewnością równie smacznego, przykładowo tort – http://www.tort-artystyczny.pl/ artystyczny. Tak samo jesteśmy w stanie zabrać kogoś do eleganckiej cukierni albo kawiarni jak jedna z cukierni Sweet Home w Warszawie zamiast wynajmować jakąś zwykłą salę lub robić imprezę w mieszkaniu?

Jest naprawdę sporo możliwości na cudowne świętowanie takiego dnia. Zapewne doceni to wielu z nas.

Poczekaj chwilę! Zaintrygował Cię post? Masz chęć na kolejne dodatkowe wątki (https://eztime.pl/65-bizuteria-soliver)? To miłe. Kliknij w ten link i przeloguj się do strony z detalami na ten temat.

Niestety, czasami rzeczywiście brakuje czasu na planowanie takiej uroczystości w sposób jak najbardziej oryginalny. Życie, codzienna bieganina, problemy, sprawy do załatwienia, to wszystko powoduje, że niestety nawet mimo naszych najlepszych chęci, ciężko coś z tym zrobić. Jeśli jednakże faktycznie chcemy, to wszystko da się zrobić, lecz… By się do tego zabrać

tort

Autor: Siti Saad
Źródło: http://www.flickr.com

niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, czyli jeśli wiemy, iż osoba, na której nam zależy, ma swój dzień za jakiś czas, to jest to znak, iż powinniśmy rozpocząć przygotowania.

Jeśli więc zaplanujemy to szybciej, z wyprzedzeniem to może na wszystko wystarczy czasu i nie będziemy musieli cieszyć się gorszymi pomysłami. Jedynie właściwa organizacja i pewien pomysł, który będzie realizowany, mogą zaoferować coś faktycznie wspaniałego, co z pewnością doceni osoba, której chcesz przygotować taką niespodziankę. Z tą myślą trzeba spokojnie wdrażać plan, bez stresu i niepokoju, rób to metodycznie, przecież wiesz co chcesz osiągnąć – radość obdarowywanej osoby.