Nie ma wielu takich tworzyw jak diamenty, które są piękne, a równocześnie twarde i wytrzymałe. Tymczasem w branży dentystycznej poszukiwane są naturalnie półprodukty, jakie zapewnią nie tylko doskonałą estetykę, lecz będą również trwałe i niegroźne. Tym artykułem jest tlenek cyrkonu, to znaczy ceramika najlepszej wersji.

gabinet dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Tylko taki półprodukt umożliwia nadać dopełnieniom protetycznym innowacyjny aspekt. Za pomocą tego artykułu jest możliwość stworzyć cyrkonowe korony, a nawet mosty o zasięgu kompletnego łuku zębowego. Korony cyrkonowe, to uzupełnienia zakrywające całość korony (ciąg dalszy tego materiału: korona cyrkonowa cena) zęba. Są zagwarantowane do użytku zarówno w obrębie przednim, jak i bocznym. Na podstawie skonstruowanego przez lekarza dentystę wycisku, jest skonstruowany przez technika dentystycznego woskowy wzór oryginalnych zębów. Ten wzorzec jest skanowany i w rozmiarze 3D zaplanowany jest model , potem komponuje most, lub koronę z cyrkonu.

w gabinecie dentystycznym

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Na koniec wyrób osiąga porządny wygląd, dzięki nowoczesnej ceramice do pasowania, jakiej zabarwienia łączy się tak, by nie różniły się od prawdziwych zębów. Perfekcyjne korony z tlenku cyrkonu, oznacza pewnie znaczny koszt, lecz ponieważ korony cyrkonowe to najwyższa, sprawdzona jakość, opłaca się inwestować we własny wizerunek. Lekarz dentysta (na tej stronie) we Wrocławiu zaprezentuje ci każde możliwości i zakomunikuje, czy w twoim wypadku nie ma przeszkód do zastosowania koron cyrkonowych (usługa oferowana przez dentystę w Aurident (Wrocław)). Korony cyrkonowe sprawdzają się w przypadku zębów przebarwionych, defektowych, nadto obarczonych zgryzowo.

Korony i mosty cyrkonowe można sporządzić także wtedy, gdy podporą nie jest naturalny ząb, ale implant. W tym przypadku rekomenduje się stosowanie łącznika cyrkonowego w obrębie przednim, co wydatnie odnawia estetykę. Na każdym kroku przekonujemy się, że wszystko co solidne ma swoją wartość. W tym przypadku oznaką dużej należności jest jej niesamowita jakość. Mosty i korony cyrkonowe zaspokoją nawet niezwykle wymagających pacjentów, ceniących nad wyraz urodę i stan zdrowia swoich zębów. Zadzwoń po szczegółowe informacje –