Zadbane i zdrowe zęby, to ważny komponent naszej aparycji. Doskonały uśmiech z całą pewnością dodaje piękna i podnosi naszą wartość, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy kłopot z idealnym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to aktualnie najbardziej efektywna metoda uzupełnienia brakujących zębów.

U dorosłych, którzy za długo odkładali wizytę u stomatologa, czasami nie da rady uratować wszystkich zębów. Szkody są za wielkie i musimy zęba usunąć. Ale z resztą kompetentny stomatolog poradzi sobie z pewnością. Współczesny gabinet stomatologiczny – – wiele się różni od tego z okresu naszego dzieciństwa. Teraz jest on uposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który łagodzi ból do minimum. Oprócz tego, nauka tak bardzo się rozwinęła, że jesteśmy w stanie już naprawić poważne ubytki. Stosuje się wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak implanty. Dla ludzi, którym sytuacja finansowa może na podobne wydatki pozwolić, istnieje stomatologia estetyczna, która jest w stanie przywrócić naszemu uśmiechowi błysk, a nam pewność siebie. Dużo ludzi posiada duże kompleksy na tle swojego uzębienia.

Wpadł Ci w oko prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to zobacz również praktyczne wskazówki (http://gabinetfizjopunkt.pl/), które zawierają pokrewne dane na podnoszony wątek – jeśli chcesz, to sprawdzić kliknij tutaj!

Nie od dziś wiemy, że zdrowy, wspaniały uśmiech zjednuje innych. Dlatego powinniśmy bardzo się postarać, byśmy mogli się cieszyć gwiazdorskim uśmiechem jak najdłużej.

Implanty – – są najczęściej zrobione z bardzo czystego tytanu, który musi mieć odpowiednie właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal całkowicie obojętny dla naszych tkanek i który może się mocno zrosnąć z kością. Korony, które są odpowiedzialne za wygląd implantu, są przeważnie porcelanowe, chociaż zdarzają się także pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Zabieg polega na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po wygojeniu można budować korony. Wokół implantu wytwarzają się nowe komórki kości, więc zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg wykonał doświadczony stomatolog łomża (nowa : http://lomza.centrumdemed.pl/demed/stomatolog/) Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem profesjonalisty.