Nowoczesne pieluszki wielorazowe są przychylne dla otoczenia, zdrowsze dla Twojego dziecka i w kluczowym rozrachunku dużo bardziej opłacalne. Ich zastosowanie istotnie nie jest takie trudne, jakby się niektórym mogło wydawać. Kieszonki rozmaitych wytwórców są obecne na rynku od dłuższego czasu. Ich konstrukcja jest niezwykle analogiczna. Różnice pojawiają się w oferowanej barwach, wykończeniu otulacza, jego złączenia i zestawu wkładów.

Pieluszki tetrowe albo z kieszonką, aczkolwiek najczęściej zwane po prostu kieszonką to najpopularniejsze rozstrzygnięcie.

Tort z dziecięcych pieluszek

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

W praktyce to nadzwyczaj miła w dotyku pielucha z kieszonką, wykonana od zewnątrz z PULu oddychającego poliestru, który ma zabezpieczać odzież przez zmoczeniem, od środka z delikatnego mikropolarku, także wyposażona w kieszonkę na chłonne wkłady. Kluczową zaletą pieluszek z kieszonką jest ich uniwersalność i szybki okres wysychania dzięki temu, że kieszonka i wkład wysychają osobno.

Czeka na Ciebie istotna treść (http://www.aurident.pl/dentysta) – trzeba kliknąć w poniższy link i w nim stworzyliśmy dla Ciebie masę kluczowych wątków.

Najwygodniej nabywać otulacze rozmiarowo dobrane pod w stosunku do wagi malucha. Otulacz pulowy jak samo określenie wskazuje składa się wyłącznie z surowca typu PUL, czyli zalaminowanego poliestru. Nadzwyczaj ekspresowo suszy się, a kiedy maluch pobrudzi taki otulacz niezbyt silnie, jest możliwość przemyć go pod bieżącą wodą i jak tylko obeschnie założyć ponownie. Nie musimy wrzucać otulaczy do prania po każdym użyciu, o ile się nie zanieczyścił zastępujemy jedynie tetrę/wkłady. Otulacz z bawełny i PUL-u to taki otulacz, który oprócz surowca PUL ma zewnętrzną warstwę bawełnianą.

Zwykle są to rozmaite barwne otulacze (poszukujesz otulaczy dobrej jakości?), gdzie materiał zewnętrzny może być również milutkim welurkiem. Otulacz wełniany jest zbudowany w 100% z wełny merynosów, jaka absolutnie oddycha przechowując znakomitą temperaturę ciałka pociechy, zapobiegając przegrzaniu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat – z pewnością spodoba Ci się bieżąca publikacja, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej informacji wejdź w link.

Taki otulacz w zasadzie wietrzymy, chyba że ulegnie zabrudzeniu. Pierzemy go ręcznie co 1-2 tygodnie. Niestety długo schnie i trzeba go lanolinować, ażeby umożliwić funkcjonalną troskę przed przesiąkaniem. Mimo zachodu naprawdę warto, ponieważ w niczym skóra potomka nie odetchnie tak przyzwoicie jak w otulaczach wełnianych.