Ślub to jedno najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Niektórzy wyczekują na tą chwilę z wytęsknieniem, inni niepokoją się, jak wszystko będzie wyglądać, zaś jeszcze inni pragnęliby już mieć to za sobą, aby w końcu odzyskać siły i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych par młodych marzy, by ich zamążpójście było niepowtarzalne i myślą jak zaplanować romantyczny ślub. Co zrobić, by wszystko wyglądało jak we śnie?Nade wszystko rozłóżmy przygotowania na co najmniej pół roku przed wyznaczoną datą. W innym wypadku będziemy zmuszeni uwijać się i niekoniecznie dogramy ze sobą wszystkich detali. Ważnym elementem romantycznego ślubu jest piękna, delikatna suknia. Warto jest zdecydować się na falbanki, tiule i – rzecz jasna – ukochane motywy kwiatowe.

Ten odsyłacz do artykułu (http://www.wonia.pl/dekoracje-okolicznosciowe/) kieruje do tekstu, który zawiera przydatne treści – z pewnością Cię zaciekawią i będą użyteczne.

Niezależnie od tego czy będą to przeurocze, drobne stokrotki czy róże, jakimi zawsze obdarowywał nas ukochany, można je przypiąć do włosów, tak, aby fryzura nabrała wyjątkowo dziewczęcego charakteru. Poza romantyczną suknią istotne są dekoracje, które nie mogą być natrętne, ale czarujące i skromne. Idealne będą świece na stołach, bukiety kwiatów przyozdabiające pomieszczenie oraz przyciemnione światło wytwarzające intymny klimat. Romantyczny ślub to również cudownie przybrany ołtarz oraz droga do niego, którą będzie szła panna młoda z przyszłym mężem albo ze swoim ojcem przekazującym rękę córki zięciowi. Nie można też zapomnieć o tak istotnym elemencie, którym jest podróż poślubna .

para młoda

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż zazwyczaj jedziemy na nią kilka dni po uroczystości, to może być cudownym finałem romantycznych uniesień. Jeżeli marzy nam się najpiękniejsza, najbardziej wyjątkowa podróż poślubna, Wenecja będzie znakomitym wyborem. Nowożeńcy odwiedzą niesamowitą krainę nadzwyczajnych zabytków, urokliwych wschodów i zachodów słońca, pysznego jedzenia w małych kawiarenkach przy lampce dobrego wina i najlepszego wypoczynku w komfortowych hotelach. To fantastyczne miejsce dla zakochanych.
Romantyczny ślub – przejdź do oferty – będzie wspaniałym początkiem nowego, wspólnego życia. Warto jest wspólnie planować każdy detal, by wszystko potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami i marzeniami każdego z przyszłych małżonków. Cudowne chwile podczas tej uroczystości bez wątpienia na zawsze pozostaną w naszej pamięci i naszych sercach.