Nie wiesz, jaki jest idealny podarek dla faceta? Sprawa jest bardzo prosta: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta rutynowa aktywność będzie zapewniała mu sporo przyjemności. Dobrze na własną rękę skomponować taki zestaw.

O ile chcesz dać mu jakieś dziwaczne kremy do twarzy, zapomnij. Oto podstawowe rzeczy, które każdy mężczyzna ma trzymać w swoim komplecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – nie przecieraj oczu ze zdumienia. Mężczyzna nie używa golarek dla kobiet. Nawet jeżeli twój mąż nigdy nie używał metalowego ostrza, z pewnością prędko się nauczy, jak używać brzytwy. To może stawać się dla niego cudownym doświadczeniem, który cofnie go w przeszłość, do okresu, gdy faceci golili się zaostrzonymi kawałkami żelaza.

W ten sposób poranne strzyżenie zarostu zmieni się w świetny rytuał, który da mężczyźnie energię na cały dzień. Brzytwa do golenia w garści daje poczucie mocy, a również kontroli, gdyż goląc się należy być ostrożnym.

Czy po przeczytaniu prezentowanego artykułu udało Ci się wynieść coś fascynującego? Jeżeli tak, to przejrzyj pozostałe informacje tu – na pewno wciągną Cię bez reszty.

Codzienne golenie nauczy go zręczności i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co musi mieć każdy mężczyzna, który chce poczuć koneksję ze swoimi przodkami.

W sytuacji, gdy jednak twój facet obawia się mieć w garści kawałek ostrego żelaza, zastępczą opcją jest maszynka na żyletki. Twój mężczyzna nie powinien stosować jednorazowych ostrz, które są kiepskie przy goleniu.

Zakończyłeś czytać ten tekst i marzysz o kolejnym? Nic bardziej prostego. Trzeba tylko wejść w podany link i jesteśmy tutaj (https://www.digital-motion.pl/fotografia-reklamowa/).

Maszynka na żyletki umożliwia wyrzucenie starych żyletek i wsadzenie tam nowych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do kompletu dla faceta dorzuć jeszcze dobrą wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie aromaty, które pasują raczej do kobiety. Mężczyzna powinien pachnieć mocą i konsekwencją, a więc spraw mu takich zapach. Poza tym najlepiej nabądź jeszcze balsam po goleniu o identycznie zapachu, żeby dobrze pasował do wody kolońskiej. Żeby ranki, które facet zrobił sobie w trakcie golenia błyskawicznie się goiły, możesz do zestawu dodać też ałun, substancję, która skutecznie stopuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl