Aktualnie Zakopane stało się niebywale lubiane wśród mieszkańców kraju byłego ZSRR. Góry są chętnie odwiedzane latem, gdy pogoda jest odpowiednia do miłych, wyżynnych eskapad – marszy do Morskiego Oka i głębiej w Tatry, do innych tatrzańskich jezior. Zimową porą piękne Zakopane jest oblegane przez miłośników białego szaleństwa z każdego zakątku kraju i z zagranicy.

noclegi szczyrk

Autor: LTB Sp. z o.o.
Źródło: VipTurystyka.pl
A co z sezonem pomiędzy słonecznym lipcem i sierpniem a zimowym mrozem? Zakopane wówczas to rewelacyjna propozycja na weekendowy odpoczynek. Proponuję, abyś już dzisiaj zaklepał sobie tanie noclegi w Zakopanem. Ciekawą alternatywą są wyjazdy w Beskidy

Płynie już XXI wiek, więc oferty w prasie to zabytek. Teraz w branży noclegowej króluje sieć. Powodów takiego zjawiska jest parę: po pierwsze gazdom lepiej jest zdobyć klientów. Po drugie zrobienie witryny WWW jest bardzo mało kosztowne albo bezpłatne. I ostatecznie na witrynie sieciowej noclegu potencjalny klient pozna więcej istotnych cech, takich jak zdjęcie hotelu i szczegółowy cennik, niż dostanie w krótkim anonsie w gazecie codziennej. Wyjaśnienia już wymienione, zatem teraz otwórz Google i wklej sformułowanie „Pensjonaty Wisła”. Natychmiast dostaniesz cały szereg przeróżnych propozycji. Teraz kolej na wybór najlepszych ofert. Ważnym wyznacznikiem jest oczywiście cena – jestem pewien, że między latem a zimą ceny pobytu w Zakopanem znacząco obniżają się.

Hotel Puchaczówka zimą

Autor: Puchaczówka
Źródło: Puchaczówka

Dokładnie poznaj współrzędne ośrodka – dobrze jest chcieć czegoś w rejonie istotnych punktów, takich jak wyciąg lub skocznia. Jednakże z drugiej strony może zależeć ci na ciszy, zatem dobrze zastanów się, zanim wybierzesz konkretne miejsce. Potem poznaj opinie użytkowników sieci o ośrodku – znajdują się na różnorakich forach wakacyjnych.

Życzę przyjemnego jesiennego relaksu wśród górskich grani!