Myjnia-dezynfektor jest sprzętem celowo dopasowanym do zabezpieczenia pragnień każdej lecznicy i kliniki w aspekcie pewnego i prędkiego przygotowania instrumentów do sterylizacji. Umożliwia dezynfekcję produktów lekarskich, które są względnie mogą być zarażone odpornymi na ciepło bakteriami. Mycie i dezynfekcja są ważnymi szczegółami przygotowania instrumentarium wielokrotnego użytku do sterylizacji i powtórnego przeznaczenia.

przychodnia

Autor: Interested Bystandr
Źródło: http://www.flickr.com
Dynamiczne czyszczenie wpływa na jego odpowiednie działanie również walor użytkowy. Myjnia-dezynfektor umożliwia osiąganie rzetelnego, pewnego i powtarzalnego procesu. Użycie myjni w trakcie przygotowania przyrządów do sterylizacji zapewnia sporo korzyści pośród których są trudna do przecenienia gospodarność czasu pracy pracujących, wydłużenie odporności urządzeń, bezpośrednie powiększenie bezpieczeństwa personelu i chorych (-> zobacz szczegóły).

Miałbyś ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat – z pewnością spodoba Ci się bieżąca wiadomość (https://www.gabinet-dietetyczny.pl/domowe-zdrowe-posilki-dla-niemowlaka/), którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej informacji wejdź w link.

Przegródka urządzenia myjnia dezynfektor wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wszelkie detale konstrukcyjne odznaczają się znakomitą jakością i precyzją montażu. W przegródce myjni dezynfektora odnajdują się wszechstronne, druciane, koszyki bazowe. W wyposażeniu alternatywnym znajdują się liczne kosze, oraz stojaki dodatkowo podnoszące zalety użytkowe myjni. Możliwe jest też podłączenie elementu pozwalającego sprawne mycie końcówek stomatologicznych. W przegródce urządzenia zwanego myjnia dezynfektor znajdują się aż trzy ramiona myjące, które umożliwiają aktywny tok postępowania na wszelkich pułapach. Zarówno samo mycie jak także płukanie odbywa się z wystarczającą efektywnością nawet przy

lekarz

Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com

kompletnym załadunku (zobacz ofertę).

Drzwi wyekwipowane są w szybę zezwalającą na optyczną kuratelę występujących w myjni procedur. Zamykane są one ręcznie. Po naciśnięciu guzika początek drzwi są automatycznie blokowane. Myjnia dezynfektor wyekwipowany jest w złącze szeregowe do którego wolno podłączyć drukarkę. Dzięki temu klient ma możliwość archiwizować procesy uzyskiwanych etapów mycia i dezynfekcji w postaci wydruków. Jest to potrzebne w razie kontroli.