W końcu nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi wiązać się wyłącznie z liftingiem. Znamy bowiem triki, które spowodują, iż nasza cera odzyska dawny blask!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Po pierwsze, zainwestujmy w dobre serum. Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, ponieważ posiada w swym składzie bogatszy skład. Nakładamy je pod krem systematycznie, albo używamy jako błyskawiczną kurację nawilżającą – zależnie od kondycji skóry.

Kolejna wskazówka: łączmy techniki i decydujmy się na zabiegi typu kilka w jednym. Umożliwią nam to zabiegi medycyny estetycznej, które łączą rozmaite techniki poprawiające jakość skóry, np.

Żeby uzyskać świeże dane na omawiane zagadnienie przenieś się tutaj, a na pewno nie poczujesz się zawiedziony Sprawdź to!

regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na głębsze wnikanie w skórę składników odżywczych. Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – likwidacja blizn potrądzikowych. Zmarszczki, rozstępy lub widoczne pory, w końcu przestaną nam spędzać sen z powiek – odsyłam do tej strony na .

Twierdzi się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed promieniami słonecznymi już we wczesnym dzieciństwie i robiły to konsekwentnie do dziś, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni ultrafioletowych, pierwsze zmiany na skórze pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Z tej przyczyny decydujmy się na krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np. w postaci podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Unieśmy opadające powieki. Prawidłowo namalowana kreska, działa jak optyczny lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki zaś zewnątrz kierujemy ku górze. Efekt uniesionego oka błyskawiczny!
Zdrowa, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. W związku z tym w makijażu „odmładzającym” róż powinien mieć miejsce w każdej damskiej kosmetyczce. Najlepszy będzie róż w subtelnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, niezbyt blisko nosa.
Systematyczna porcja ruchu, racjonalne odżywianie to najłatwiejszy sposób na jak najdłuższe cieszenie się młodością.

To pozbycie się kilogramów, a przy tym energia i siły witalne. To świadomość, iż robimy coś dobrego nie tylko po to by zmieścić się w swoje stare dżinsy, ale żyć zdrowo.