Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej nowoczesna. Chirurgia estetyczna nie jest już jedynym fortelem na metamorfozę powierzchowności.

Operacja plastyczna

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com

Jak się uśmiechamy, marszczymy brwi, operacja (np. kliknij i sprawdź) przymrużamy oczy, mięśnie kurczą się, wywołując formowanie się zmarszczek. Z biegiem lat skóra staje się mniej elastyczna, zmarszczki zaczynają się wzmacniać i zostają na zawsze obecne na buzi. Linie pomiędzy brwiami mogą być w szczególności zauważalne, sprawiając, że wyglądamy na złośliwych medycyna (np. odwiedź nas) wyczerpanych. Dermatologia estetyczna ma na to rozwiązanie. Wypełniacze i mezoterapia zapewniają normalne i natychmiastowe efekty. Zabiegi są w stu procentach pewne i szybsze aniżeli zabiegi operacyjne. Wygląd ogromnie intensywnych zmarszczek jest możliwość poprawić, oddając się zabiegowi z obszaru dermatologii estetycznej. Decyzja o doborze najważniejszej procedury, uzależniona jest od lokalizacji, typu i głębokości zmarszczek.

Nasz wygląd jest rzeczywiście ważny. Poprzez poprawę wyglądu zdołamy uzyskać w życiu więcej. Świetny image

Dziewczyna z kruczarnymi włosami

Autor: Robert Moran
Źródło: http://www.flickr.com

pomoże nam zdobyć atrakcyjniejszą pracę, zapewni również sukces u płci przeciwnej. Dermatologia estetyczna jest dla wszystkich, a nie tylko dla kobiet. Nie ma nic złego ani nienormalnego w tym, że jegomość także pożąda wyglądać świetnie. Jeśli komukolwiek nie wystarczają zabiegi dermatologii estetycznej, np. depilacja laserowa , w każdej chwili może postanowić zrobić lifting twarzy, lub plastykę powiek.

Lifting twarzy należy do najczęściej wybieranych trybów odmładzania wyglądu, która pozwala ująć od 5 do 10 lat. Czynność polega krótko mówiąc na naprężeniu skóry oraz podniesieniu ich w górę. Korekta powiek polega na nacięciu w zagłębieniu naturalnym, potem wycina się nadwyżkę skóry. Rankę zszywa się cieniutką nitką tak, że blizna jest faktycznie nie dostrzegalna. Zabieg wykonywany jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Szczegóły na . Powinno się pamiętać, że poddając się zabiegowi, powinno się z rozwagą wyłonić odpowiedniego, wypróbowanego doktora, bo nade wszystko powinniśmy zadbać o własne bezpieczeństwo.