Późne wypady na ogół pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj wielkich kontrastów.

eccotravel

Zanieczyszczony i zatłoczony, przepełniony widocznym na każdym kroku ubóstwem i nieładem.

Masz zamiar odnaleźć inne tego rodzaju materiały? Jeżeli tak, ta wskazówka z witryny (http://www.hotelpodwierzba.pl/dla-firm/) jest godna uwagi, ponieważ dotyczy pokrewnej tematyki.

Indie to miejsce, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów. To ziemia, która otwiera oczy i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy mieć do świata, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, energetycznych barw, smaków i zapachów, którą albo się pokocha, albo… Więcej informacji. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Zaskoczą nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i zniewalająca atmosfera. Kto raz zobaczy Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .
Bez wątpienia atrakcją jesiennych wakacji są kuszące ceny. Posezonowe obniżki czy rabaty to sposobność, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy będzie tani bilet. O kilka procent tańsze są też z reguły wycieczki truskawiec uzdrowisko sprzedawane przez Internet, albowiem nie musimy płacić za pośrednictwo agenta.