Szczoteczka soniczna jest produktem wzmożenia technologii szczoteczek elektrycznych i zestawienia technologii fal dźwiękowych. Generator fonii wkomponowany w głowice szczoteczki Sonicare przekazuje fale dźwiękowe.

Czy potrafisz myć zęby?

Autor: Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu”
Źródło: Centrum Stomatologii Estetycznej „Galeria Uśmiechu”
Fale te wprawiają w wibracje włosie szczotki, te zaś rozchodząc się w płynie (woda, ślina, pasta) powodują jego ożywiony przepływ. Moc jest na tyle obszerna, że płyn bez problemu przedostaje się przez przerwy między zębowe i oczyszcza je mechanicznie tam dokąd nie dociera włosie szczoteczki.

W dużej mierze szczoteczka soniczna jest w stanie zamienić irygator albo nić dentystyczną.

Jeżeli do tej pory nie możesz odnaleźć niczego fajnego, to sprawdź pod linkiem (http://www.tortytorty.pl/do_dekorowania/ciasteczkowe_i_czekoladowe_lizaki.html), tam z pewnością znajdziesz to, co będzie dla Ciebie teraz użyteczne.

Fale dźwiękowe przekazywane przez szczoteczkę soniczną Philips SONICARE gruntownie zmniejszają bakterie Streptococcus Mutant odpowiedzialne za próchnicę, nawet do 4mm od końca włosia szczoteczki. To właśnie szczoteczki soniczne firmy SONICARE Philips są najważniejszymi szczoteczkami dostępnymi na rynku. W ofercie jest spory asortyment rodzajów i bogate konfiguracje kompozycji.

Przy dokonywaniu wyboru trzeba pamiętać, że każdy typ ma tę samą technologię soniczną. Ładowarka jest mała i poręczna, ładowarka upraszcza chowanie szczoteczki w podróż. Ładowarka Sonicare przeznacza się do każdych szczoteczek sonicznych Philipsa. Philips sonicare flexcare porusza się nawet 500 razy prędzej aniżeli szczoteczka manualna.

Sprawdź inne tego typu bardzo użyteczne źródło informacji na rozważany problem – kliknij tu i przeczytaj więcej w tekście (http://www.beskidmed.pl/bialy-piatek-w-ustroniu/).

Mikroprocesor aktywujący falę dźwiękową o częstotliwości 260 Hz sprawia, że szczoteczka realizuje do 31 tys. działań szczotkujących na minutę.

Wykorzystanie w szczoteczce nowoczesnej techniki dźwiękowej rodzi pomniejszaniem porcji niedobrych zarazków. Powstaje aktywny przepływ cieczy w lukach i do głębi je czyści. Zniszczone drobnoustroje są eliminowane pozostawiając zadbaną powierzchnię.

Wbudowany czasomierz po upływie 2 minut sprawia mechaniczne wyłączenie szczoteczki, sygnalizując w ten sposób, że upłynął polecany przez stomatologów czas mycia zębów. Ażeby pozyskać ładny i zdrowy uśmiech bez użytkowania inwazyjnych specyfików wybielających, wystarczy codziennie myć zęby szczoteczką Philips FlexCare.