Dawniej, w zamierzchłych czasach realnego komunizmu czyszczenie zębów to nie była żadna filozofia. Nikt nie zawracał sobie głowy typami szczoteczek, ponieważ wyboru nie było! Mycie zębów było po prostu czyszczeniem zębów, nie trzeba było do tego dobudowywać ideologii, by sprzedać produkt, bo rynek nie dawał za wiele możliwości. Dzisiaj jest całkowicie inaczej, mamy wolny rynek i ogromną konkurencję i zabieganie każdego klienta. Konsument nie jest do końca pewny, w którą pójść stronę, co wybrać, w zakresie odpowiedniej szczoteczki do zębów, problem jest równie poważny.

elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku mamy sporo różnych produktów w tym zagadnieniu, znaczna większość z nich nie jest uwagi, gdyż niczym nie różni się od produktów konkurencji. Tylko nazwa i logo jest inne, a działanie tego samego wymiaru. Na szczęście są produkty, które zaprzeczają tego typu teorii, rzeczy oryginalne, pośród jakich na uwagę zasługuje najnowszy produkt firmy Philips – szczoteczka soniczna philips sonicare.

Jest to elektryczna szczoteczka, która gwarantuje jeszcze wyższą jakość wybielania i niesamowicie elegancki kształt. Jest 7-krotnie bardziej efektywna niż zwykła szczoteczka, bez najmniejszych problemów usuwa do sto procent więcej płytki nazębnej z miejsc, do których trudno się dostać. Ten wyjątkowy model zapewnia najlepsze czyszczenie pomiędzy zębami, wzdłuż linii dziąseł, co wpływa na błyskawiczną poprawę dziąseł już w dwa tygodnie.

Następną zaletą Philips Sonicare jest ponad dwukrotnie lepszy efekt wybielania zębów (niż szczoteczka zwykła), a wyniki są widoczne już po tygodniu! Jednocześnie, taka szczoteczka jest zdolna usunąć aż do stu procent przebarwień, to także procentuje bielszymi zębami i to już po pierwszym tygodniu stosowania.

Szczoteczka ta posiada nowoczesną główkę Diamond Clean, która wspaniale wybiela. Dlaczego? Jej zalety, włosie w kształcie rombu, średnia miękkość, efektywnie niszczy płytkę nazębna. Philips sonicare to również ułatwiające życie i bardzo ciekawe rozwiązanie. Jednym z takich rozwiązań jest szklanka do ładowania. Co to oznacza? Jeśli pragniesz naładować szczoteczkę musisz ją po prostu umieścić w szklance.

Ten artykuł zawiera interesujące dane na opisywany wątek, ale jeśli masz ochotę zgłębić podobne aktualności, to szczegółowo przeanalizuj solidne informacje (http://www.sklep.sport-max.pl/pol_m_Kategorie_Odzywka-bialkowa_Kazeiny-2381.html).

Jednocześnie, szklanka jest idealna także do płukania zębów. W zestawie dostaniesz także etui podróżne do ładowania. Podłączysz je do komputera dzięki złączu USB (lub do gniazdka elektrycznego).

Jeśli sądzisz, że w tym artykule są warte uwagi wiadomości, to zobacz też inne szerokie opracowanie (https://www.theomarvee.com/36-excelsi-or) opisywanej tematyki. Tam także odnajdziesz interesujące zagadnienia.

To znaczy, iż szczoteczkę Philips Sonicare jesteś w stanie zabierać wszędzie.