Masz kociaka lub szczeniaka? A może oba czworonogi? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym pysznym pokarmem.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild szczyci się jako producent karmy bez zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie kiełki zbóż są uznawane za dodatkowy walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem wartościowego mięsa i owoców.

Taste of Wild to mieszanka mięsnych, jarzynowych i egzotycznych składników. W zależności od predyspozycji wiekowych i kilogramowych psów, producent przygotował dla nas rodzaje karmy dla małych kociąt i szczeniąt, dojrzewających, jak i większych osobników. Podstawę mięsną stanowią w karmie łosoś (dla szczeniąt i kociąt), baranina (prawie dla wszystkich kotów), czy mięso z bizona (dla aktywnych zwierząt). (Zobacz tu)

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Dodatki do karm zwierzęcych to wręcz nieograniczony wybór składników. Rózne odmiany karm Taste of Wild serwują naszym psom i kotom przecier pomidorowy, maliny i jeżyny, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

Prozdrowotna karma nie musi być tanim produktem. Za nieco ponad 2 kilogramy karmy dla intensywnie rosnących szczeniaków wydamy 44 złote. (Sklep z karmą) Trzykrotność tej porcji wyniesie nas koło 113 złotych. Paczka 13,5 kilogramowa to wydatek rzędu 200 złotych.
Jeżeli martwisz się o zdrowie swojego kota i widzisz, że ma on alergie trawienne rozważ zakup karmy Acana. Jest to uznanej klasy produkt hipoalergiczny ze składnikami, pochodzącymi z Nowej Zelandii i Kanady. Karma Acana to świetne danie dla dorosłych i aktywnych kotów, ale i tych bardziej wrażliwych, które mają problemy z przyswajaniem zwykłych dań. Dlatego też producent umieszcza w pokarmie dla zwierząt składniki wspomagające trawienie: delikatne mięso, jabłka, wyławianego w Kanadzie stornia itp. Część karm tej firmy ma mniejszą wartość węglowodanów. Więcej białka i witamin to ukłon w stronę utrzymania i zwiększania masy mięśniowej przez szczególnie ruchliwe czworonogi.
Różnice w porcjach są podobne jak w Taste of Wild. Jednak za małą Acanę zapłacimy więcej – już około 50 złotych, za za 6,8 kilograma – prawie 120, a 13-kilogramowe opakowania wyniosą nas co najmniej 200 złotych. Wejdź!