Czas zacząć kolejny wiosenno-letni sezon. Na scenę prosimy błękit, róż oraz czerwień. Główne role powierzono szminkom i cieniom do powiek. Mocnych wrażeń dostarczą nam energetyczne odcienie koloryzacji włosów. A w powietrzu poczujemy woń świeżych perfum. Oj, będzie się działo!

pani w długich włosach

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W pierwszych promieniach słońca przeważnie wydaje się nam, iż nasza cera nie wygląda promieniście, zaś włosy są matowe i bez połysku. To pierwszy impuls do zmian.Co proponują dla nas tej wiosny kreatorzy trendów? Jak co roku działają przez zaskoczenie.

Zajmijmy się włosami.

Na wiosennych wybiegach możemy zaobserwować objętościowe i lekkie fryzury.

Czy po przestudiowaniu tego zagadnienia masz pytania? Jeżeli tak, to kliknij tu i poznaj więcej informacji (http://theomarvee.com/content/9-o-firmie) odnośnie przedstawianej tematyki.

Jednak jak nadać lekkości włosom tak aby nie przypominały kasku? Ta kwestia zaprząta od lat umysły naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Jest na to odpowiedź, w tym sezonie znajdziemy w sklepach stacjonarnych jak i tych w sieci bardzo obiecujące produkty do włosów (przejdź do strony). Jednym z nich jest aktywator do spłukiwania.

Jeżeli masz chęć uzyskać dokładniejsze informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj przykłady (http://www.permanent24.pl/pl/c/Kartridze-moduly/35), które zwyczajnie Cię wciągną.

L’oreal Paris proponuje nam aktywator gęstości w formie emulsji, której kilka kropel dodajemy do naszej codziennej odżywki lub maski.W jasnych włosach przypominasz białą kartkę, a ciemne włosy Cię postarzają? Wypróbuj czerwień. W gamie koloryzacji L’oreal stworzono specjalną kolekcję, a w niej trzy żywe i wibrujące odcienie.Odpowiednio dopasowane kosmetyki do włosów spowodują iż kolor nie wypłowieje, nawet w czasie kąpieli słonecznych .

szampon:
Ale uwaga – takie kolory uwydatnią cerę z naczynkami.

Obecnie nie tylko projektanci przekonują nas do swoich najnowszych kolekcji. Zapachy także kuszą nas specjalnymi wiosenno-letnimi kompozycjami.
Bezustannie w modzie jest róża, ale w tym sezonie pozbawiona charakterystycznej słodyczy.
Zmiana miała miejsce również w makijażu ust. Jeżeli zauważyłaś, że tradycyjna pomadka w sztyfcie daje zbyt grubą warstwę, przy tym wysusza usta, zaś błyszczyk słabo kryje, wypróbuj płynne pomadki. Te z najnowszych, wiosennych kolekcji zawierają olejki roślinne, które zmiękczają i nawilżają usta. Nie pozostawiają przy tym warstwy, która działa jak lep na długie włosy.

A makijaż oczu? Wśród makijażystek, wizażystek furorę robi kolor chabrowy, który cudownie ożywi naszą twarz. Warto zaszaleć wiosną więc… zainspiruj się!