To nie będzie artykuł o językach obcych używanych przez kosmitów, choć patrząc uczciwie, jaką skalę trudności prezentują niełatwo uciec od wrażenia, że mamy do czynienia z czymś niecodziennym. W tym artykule opowiemy o niecodziennych językach obcych, główni aktorzy to japoński, kazachski, khmerski, koptyjski.

zajęcia szkolne

Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com

Chociaż zabrzmiało to dość groźnie, obiecuję, że będzie w miarę zrozumiale i na temat. Zacznijmy od japońskiego. Na samą myśl włosy jeżą się i słusznie, bo tego języka nie da się szybko opanować. To nie zajęcie, które można robić w tak zwanym „międzyczasie”, to obowiązek i wielkie wyzwanie. Niemniej, da się go nauczyć. I warto, ponieważ japońska gospodarka jest niezwykle prężna, a jednocześnie może nie jest to aż tak popularny język jak chiński, lecz jego opanowanie może przynieść nam wiele dobrego. nie startować od słowników do nauki języka japońskiego, ponieważ czeka nas żmudna nauka japońskiego alfabetu.

Masz zamiar zobaczyć następne teksty tyczące się rozważanej tutaj tematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten link i przeczytaj wpis z witryny (https://eccoholiday.com/p/grecja).

Musimy wykazać się cierpliwością, by przejść ten niezbędny etap. Uwaga: jeśli uważasz, że jesteś osobą niecierpliwą to lepiej daj sobie spokój.

Lepiej pójdzie Ci z nauką języka kazachskiego (naucz się kazachskiego), choć słowniki czy różne inne pomoce naukowe (podręczniki, skrypty) nie są łatwo dostępne. Najlepiej przy nauce tego języka znać rosyjski, gdyż w Rosji znajdziemy więcej pomocy naukowych przeznaczonych do nauki kazachskiego. Warto mieć świadomość, iż kazachski to w Kazachstanie dopiero drugi język urzędowy (wpływ miała na to historia, na przykład, rusyfikacja).

Jeśli chcemy opanować języki egzotyczne to polecamy język khmerski lub hotel hp park poznań język koptyjski (lekcje koptyjskiego). Brzmi nieźle , nie? Khmerskim posługują się w Wietnamie Kambodży i Tajlandii, jest to trudny język, musisz wykazać się dużą determinacją, żeby podjąć naukę języka khmerskiego (słowników i podręczników na naszym rynku jest bardzo niewiele). Nauka koptyjskiego to propozycja dla ludzi strasznie wytrwałych, nie dość, że od XIX wieku jest to język martwy to nie ma podręczników i słowników do nauki języka koptyjskiego. Jednak jeśli twierdzisz, że lubisz wyzwania, to nauka tego języka jest na samym szczycie tej kategorii.