Bieszczady to coś znacznie więcej aniżeli niewielki skrawek Karpat Wschodnich w Polsce. Warto więc poddając się urokowi tych magicznych gór wolności wybrać się w Bieszczady. Fenomenem Bieszczadów są połoniny, inaczej łąki usytuowane wyżej górnej granicy drzew, na wielkości ok. 1100 m. Rośnie na niej niezwykle gęsta flora zbliżona w charakterze do alpejskiej. Przepiękne bieszczadzkie widoki, zachwycająca natura, kryniczne górskie powietrze, dodatkowo cisza i równowaga z dala od miejskiego zgiełku gwarantują optymalny wypoczynek i chwile zapomnienia w rajskim otoczeniu nieskalanej bieszczadzkiej natury.

wodospad - Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjątkowo obfita i nietknięta przez ludzi natura, charakterystyczna dla Bieszczad, zapiera oddech w piersiach i pozostawia niezapomniane wrażenia. Krystaliczne środowisko i świetny klimat to kolejne przekonujące atuty tego zakątka. Małe odległości od szczytów i hal uatrakcyjniają wypoczynek, a czyste powietrze ma doskonały wpływ na poprawę zdrowia. Po męczących wspinaczkach można odpocząć w Ośrodku Wypoczynkowym. Odnajdziemy tu tu ciszę, spokój, posłuchać szmeru drzew i treli ptaków i rzeczywiście dobrze odpocząć. Każdy kto do nas choć raz przybędzie, na bardzo długo zostanie zauroczony tym miejscem. Zachwycające widoki, zachwycająca natura, rześkie górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z dala od wielkomiejskiego gwaru gwarantują optymalny odpoczynek i momenty zapomnienia w niezwykłym środowisku nietkniętej bieszczadzkiej przyrody zobacz na .

Cudowne otoczenia okalające ośrodek wypoczynkowy Zielona Polana, pyszna kuchnia, sprawią, że każdy moment spędzony w Bieszczadach będzie okazją do relaksu i powrotów. Bieszczady mają w sobie coś starego, coś zamierzchłego, jakby należały do zeszłej epoki. Bez względu na porę roku Bieszczady dostarczają niezapomnianych wrażeń i różnego rodzaju atrakcji. Czas na przyjazd w góry należy wybierać według własnych skłonności i możliwości.

Jeśli użyta w powyższym materiale retoryka do Ciebie trafia, to zobacz tu hiszpania last minute inne tego typu wpisy – one dotyczą pokrewnej tematyki.

Którejkolwiek pory roku byśmy nie wybrali przywitają nas cudowne widoki i czyste górskie świeże powietrze.