Czy też odnosisz świadomość, że wielu naszych polityków powinno odbyć choć parę wizyt u logopedy? Ich dykcja, zacinanie się, bełkot, niewyraźne wysławianie się, dygresje, kłapanie to potwierdzenie, że część klasy politycznej to nie jest zapewne najwyższa klasa, jeśli idzie o prezencję słowną. Co jeszcze denerwuje?

rankinglekarzy
Nieznajomość choćby jednego języka obcego to kompromitacja dojmującej większości naszych polityków. Często taki wątek powraca przy okazji, wyborów do europarlamentu, gdy przepytywani politycy, przyszli europosłowie umieją oświadczyć w obcym języku co najprędzej, jak mają na imię, kim są i gdzie żyją. Wszystko to wzbogacone swojskim wschodnim akcentem. Tymczasem, gracz polityczny i nieważne czy rodzimy czy światowy (choć ten drugi niezbędnie!) powinien znać angielski. Jako osoba oświecona, reprezentant wielu osób, które na niego postawiły musi odznaczać się tą aktualnie, masową umiejętnością (logopeda kraków).

nieistotne, czy faworyt narodu pochodzi z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa czy z Gdańska – chamstwo ma zakodowane w genach. Nie wiem, czy bierze się to z naszej wieśniaczej kultury czy może świat polityki tak mocno „psuje” każdego człowieka, lecz są politycy, którzy dosłownie konkurują w zawodach, kto mocniej dotknie, kto bardziej uszkodzi, kto wykreuje nowiutki skrót myślowy na konkurenta politycznego.

Chcesz ciągnąć dalej ciekawą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj orteza kończyny dolnej na nowej witrynie.

Polityk, to powinno pobrzmiewać honorowo. Niestety, tak nie jest i nie będzie dopóki wielu naszych polityków będzie, mówiąc potocznie, błaznować wariata. Co przez to rozumiemy? osobliwe działania, drwina z powagi zajmowanego stanowiska, przygłupie opinie (często na tematy, o jakich dany polityk nic nie wie). To są skutki pajacowania, niespotykanej choroby śmiertelnika owładniętego ograniczeniem w działaniu.

I na koniec, szkoda gadać, lecz nasi posłowe przy tych wszystkich usterkach i kilku przymiotach błądzą w miejscu i jedynie kilku z nich promuje swój rozwój umysłowy.

Zainteresował Cię ten treść? To przejdź do oferty badanie eeg wrocław, by zapoznać się z ciekawymi info na ten temat, jakie dla Ciebie podaliśmy.

Reszta chyba myśli, że posiadła już jakąś najważniejszą wiedzę, jaka zwalnia ich z rozwoju i doskonalenia.