Giemzów to sympatyczna dzielnica Łodzi- najrzadziej zaludniona, to tak swoją drogą. Jednakże nieco pozamiejski charakter owej dzielnicy bardzo szybko się zmienia. Zapewne wiele osób słyszało o choćby takiej inwestycji budowlanej jak Giemzów – podobno owe osiedle zamieszkują wyłącznie tak zwane lemingi, lecz to nieco zbyt krzywdząca opinia.

sypialnia

Autor: Engyles
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś zatem pragnie zamieszkać w Łodzi, lecz jakby nie patrzeć nie jarają go ogromne wieżowce, zasadniczo chce mieszkać na uboczu, bez wątpienia powinien na poważnie pomyśleć czy kupno nieruchomości zlokalizowanej na obszarze Giemzowa nie jest może jedną z najlepszych decyzji.

wilanow

Autor: T. S. Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak skupmy się głównie na krótkim pobycie na Giemzowie – czyli podróżnych, którzy poszukują perfekcyjnej przystani do zwiedzania całej Łodzi bardzo gorąco uprasza się, aby najzwyczajniej w świecie rozejrzeli się po tych hotelach.

Prezentowany artykuł bardzo Cię interesuje? To zobacz również odmienne pomocne źródła (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Egipt), które zawierają niezwykle ważne dane – pochłoną Cię całkowicie.

Niby nie jest ich dużo, to przecież nieduża, peryferyjna dzielnica mieszkaniowa, ale i tak o fajny hotel całkiem niedrogi pod względem cenowym, nie jest aż tak ciężko jak o choćby szybki przejazd przez Łódź w czasie szczytu…

Niby dlaczego akurat Giemzów jest doskonałą bazą wypadową? Cóż, Łódź to ogromna miejscowość, a więc w szczególności przyjezdni z małych miast mają święte prawo czuć jakiś dyskomforcik. Na całe szczęście sytuacja jest taka, że zawsze można zwiedzać w trakcie całego dnia miejscowość czy robić w niej interesy, a wieczorem udać się na bardzo fajny, spokojny Giemzów. Tak naprawdę to nieco zabrzmiało jakby na obszarze tej dzielnicy turyści mogli trafić tylko na ciszę, i nic poza tym.

Masz ochotę rozszerzyć swoją wiedzę na taki temat? Namawiamy więc do przejścia do następnej witryny. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis.

Jednakże akurat w taki sposób w żadnym wypadku nie należy patrzeć na ową dzielnicę. W końcu w tej części znajdują się fajne parki albo pałace. Nie ma zbyt wielu lepszych miejsc do spacerów, niż tutejsze ścieżki. A więc: porozglądajmy się za Dworem Giemzów i bez zbędnego zwlekania wreszcie zauważmy niesamowite atuty jednej z mniejszych Łódzkich dzielnic.