Obieramy nową strategię. Zamiast zachęcać do podjęcia rygorystycznej diety, intensywnego wysiłku fizycznego lub ekstremalnych kuracji, mamy zamiar uzmysłowić Tobie, że chwile przyjemności mają nie lada znaczenie dla naszego zdrowia. Zauważyłaś w ostatnim czasie problemy z koncentracją?

Czekolada, deser

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Złości Cię szef w pracy? Włącz ulubioną muzykę, zjedz kawałek czekolady albo kup sobie bukiet kwiatów. Naukowcy udowodnili, że systematyczne dostarczanie drobnych przyjemności to panaceum na nasze niedyspozycje. Na przykład gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – o ile zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka?

Powinna, gdyż zawiera bardzo dużo ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się najcenniejsze składniki. Poza tym, gorzka czekolada wzmaga przemianę materii, w związku z tym spalamy więcej kalorii – przekonują nas izraelscy uczeni.

A może by tak zrezygnować z kosmetyków chemicznych? Kosmetyki naturalne nie posiadają w swoim składzie substancji chemicznych. Odnajdziemy jedynie naturę. Używanie ich będzie więc przyjemne i skuteczne.

W tym tekście znajdziesz ciekawe informacje, lecz odszukaj także (http://www.wonia.pl/kinga-marcin/) inne artykuły na ten temat. Z pewnością będą ciekawe.

Pozwolą na nowo poczuć zapachy świata, który mamy na wyciągniecie ręki.Warto więc podjąć wyzwanie i przestawić się na naturalną pielęgnację. Powoli i systematycznie. Małymi krokami. Tylko wtedy odkryjemy, że człowiek i natura to jedność. To może być pierwszy krok do porzucenia własnych nawyków i odczuwania radości z życia w stylu Eko.

Kosmetyki komponowane są z roślin, olejków z nasion lub owoców. Mleko, śmietanka, jogurt, cukier otrzymywany z trzciny cukrowej, sok owocowy, i jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych. Bywa iż, po otwarciu peelingu lub balsamu do ciała mamy ochotę chwycić za łyżkę i spróbować tych apetycznie wyglądających „puddingów” – tak wyśmienicie i kusząco pachną!

A zapach odgrywa ogromną rolę w naszych chwilach słabości. Zapach lawendowy pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy koi skołatane nerwy, uspokaja. Często zapach ulubionej perfumy potrafi błyskawicznie przenieść nas w świat zmysłów. Na chwilę obecną nie tylko projektanci przekonują nas do swoich wiosennych kolekcji. Również perfumiarze wabią nas wyjątkowymi wiosenno-letnimi kompozycjami.

Jeśli poszukujesz podobnej interesującej informacji, sprawdź pod linkiem (https://dreamtex.pl/oferta/swetry-i-kamizelki), tu także z pewnością będzie dokładnie to, czego poszukujesz.

Autor:

Postarajmy się więc, aby w naszym życiu nie brakowało małych przyjemności, wtedy droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i mniej kręta.