W naszym kraju jest od pewnego czasu, ale jej pozycja jest coraz silniej ugruntowana. Nie rości sobie pretensji, żeby przypodobać się wszystkim, gdyż zdaje sobie sprawę, że to nie o to chodzi w tego typu potyczce. Chirurgia plastyczna to dosyć nowatorska na naszym rynku medycznym branża, która jednak szturmem zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. każdego roku powstają kolejne kliniki, trend jest korzystny.

kiedyś, na takie możliwości mogli pozwolić sobie zwłaszcza jednostki, gdyż cennik odrzucał nawet największych zwolenników. Na taki obrót spraw miały także znaczenie przeobrażenia ekonomiczne, któżby w poważnych i wariackich czasach myślał o zabiegach plastycznych, kiedy trzeba było się troszczyć o inne rzeczy. obecnie jednak, coraz więcej osób, również z klasy średniej może sobie zezwolić na poprawę urody. Dzięki temu, iż powstaje coraz więcej takich klinik, stawki stają się również do zaakceptowania. Co by tu wiele nie stwierdzać, zabieg można już przeprowadzić za 1,5 tysięcy złotych, i choć najczęściej górna granica krąży wokół ceny 20 tysięcy złotych, to są też oczywiście zabiegi kosztowniejsze, sięgające kwoty powyżej 30 tyś. złotych.

przyrzady chirurgiczne

Autor: docmonstereyes
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie istnieją najpopularniejsze operacje, które przeprowadza chirurg plastyczny?

Na takie pytanie powinniśmy odpowiedzieć sumując powodzenie poszczególnych zabiegów w wybranych przychodniach chirurgii plastycznej. Na pierwszy ogień idzie operacja powiększania piersi, lecz też ich zmniejszania. Tak to już jest, że jednych natura za hojnie wzbogaciła, kolejnych trochę mniej, no ale da się to nadrobić.

Drugim z najbardziej znanych zabiegów jest lifting twarzy. Dzięki możliwości podciągnięcia skóry twarzy i szyi, by usunąć nadmiar obwisłej skóry, można odnowić własny wygląd i odkryć swoje zalety na nowo.

inne operacje to:

Korekcja nosa pomoże poprawić nos według swojego uznania, powiększenie ust, przeszczep włosów czy plastyka uszu. Do tej grupy można jednocześnie dołączyć lifting szyi czy liposukcję brzucha.

Każdy z zabiegów jest zupełnie bezpieczny.

Jeżeli odnalezienie dodatkowych informacji na opisywany temat jest dla Ciebie niesamowicie istotne, to aby je zdobyć prześledź witrynę, na której je niewątpliwie dostrzeżesz.

Oczywiście warto odnaleźć najbardziej profesjonalną klinikę, największy wybór mamy w dużych ośrodkach miejskich: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Katowicach.