Wielu palaczy mówi, że chciałoby skończyć z nałogiem, ale wcale nie jest to takie proste. Dodatkowo jeszcze często muszą się męczyć w miejscach publicznych, gdzie są spory czas i gdzie jednocześnie jest kategoryczny zakaz palenia papierosów. Jednak od jakiegoś czasu to wszystko się stopniowo zmienia oraz zaoferowana im pozostała alternatywa, dzięki której mają szansę prościej porzucić palenie, lub choć oddawać się własnemu zamiłowaniu nawet tam, gdzie zakaz palenia jeszcze do niedawna sprawiał im ogromne trudności.

Elektroniczny papieros jest bardzo popularny
Takim wspaniałym sposobem, z którego coraz chętniej wykorzystuje duża liczba palaczy jest e-papieros. Z zewnątrz prezentuje się on jak długopis, więc osoby niezorientowane w pierwszej chwili mogą się nawet nie zorientować co to jest. Dopomaga on zapanować nad ochotą zapalenia papierosa, a to dlatego, że wypuszcza dym, podczas zaciągania się pojawia się czerwona lampka udająca płomień, a co najistotniejsze ma w sobie niewielkie wielkości nikotyny, a więc ten głód palacza jest zaspokajany. Co więcej ruchy, które musimy tu zrobić, a które są takie same z ruchami w czasie palenia zwykłego papieros powodują, że łatwiej jest nam panować nad rękoma i równocześnie do mózgu dopływa informacja, iż nic się nie przemieniło. Dla postronnych osób nie jest to w najmniejszy sposób uciążliwe, ponieważ taki sztuczny papieros pomimo dymu nie wydziela najmniejszego zapachu, chyba że jego właściciel używa zapachowego tytoniu, lecz wówczas możemy się zetknąć z wanilią, lub kolejnym tego typu łagodnym zapachem.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Wychodzi on znacznie taniej niż normalny papieros

W pierwszej chwili kwota jaką przyjdzie nam zapłacić za e-papierosy ma szansę nas przestraszyć, mimo wszystko kiedy pomyślimy sobie, że jest to właściwie jednorazowy wydatek, to może się okazać, że przeznaczymy na niego znacznie mniej, niż na przykład przeznaczylibyśmy na zwykłe papierosy w ciągu miesiąca.

Jeżeli masz chęć poznać więcej informacji na ten temat – odsyłam do serwisu (https://medicart.wroclaw.pl/nefrologia-dziecieca/), ponieważ tam są cenne fakty opisujące przedstawiany wątek.

A palenie takiego elektroniczny papieros jest dużo zdrowsze zarówno dla palacza, jak oraz też dla kolejnych osób znajdujących się w jego pobliżu, gdyż posiadamy wówczas pewność, iż płuca nie są zanieczyszczane.
To jest dokładne rozwiązanie
Można wiedzieć, iż jest to idealne rozwiązanie, gdyż wilk jest syty oraz owca cała, a więc palacz ma szansę spokojnie zaspokajać swój głód nikotynowy i to właściwie w każdym miejscu, a jednocześnie osoby postronne nie cierpią z tego powodu oraz nie muszą męczyć się z niemiłym zapachem pozostającym na ubraniach. Należy korzystać z tego rodzaju rozwiązań, ponieważ pojawiły się one po to, aby ułatwiać nam funkcjonowanie.