Plaża dzika plaża… słowa tej piosenki coraz częściej przypominają nam się w kontekście zbliżających się długich weekendów. Gdzie można wyjechać na wakacje, aby zakosztować gorącego słońca i ciepłego morza ? Coraz częściej w obawie przed brzydką pogodą, wybieramy zagraniczne wycieczki. I wybór ten wydaje się być podyktowana zdrowym rozsądkiem.

Najchętniej wybieranymi miejscami są kraje położone nad południowym morzem. Grecja, Włochy, któż z nas nie chciałby zwiedzić tych rejonów? Jeżeli nie straszne nam są upały, gorący klimat, ale i piaszczyste plaże powinien rozejrzeć się za wycieczkami właśnie na południu. Znacznym powodzeniem cieszą się wycieczki w rodzaju last minute Grecja – grecja z wylotem z niemiec. Już za niewielką kwotę można kupić wycieczki z wyżywieniem. Wykupienie takiej opcji w Polsce jest o wiele korzystniejsze niż inwestowanie w sam transport (transfery lotnicze Kraków) i szukanie hotelu na miejscu. Nie zapominajmy, że zwykle miejsca o których wspominamy są w UE i obowiązuje tam euro droższa niż u nas.

Z miejsc, które chcielibyśmy polecić trzeba wybrać się na wakacje w Toskanii. Słoneczne wybrzeże dostarczy nam niezapomnianych wrażeń, po których nie będzie łatwo wrócić do codzienności. To wymarzone miejsce dla osób, które lubią połączenie aktywnego wypoczynku ze słodkim lenistwem. Wszystkie rodzaje sportów są tu dozwolone. Zwolennicy nurkowania, z pewnością znajdą coś dla siebie. Ten najbardziej malowniczy zakątek śródziemnomorskiego wybrzeża każdego roku odwiedzają rzesze turystów ze wszystkich stron świata. Dla szukających egzotyki czekają m.in.: .

nastolatki

Autor: IBSS BIOMED,
Źródło: IBSS BIOMED,

Wakacje w Toskanii mogą okazać się konkurencją dla Sardynii. To również interesujące miejsce na spędzenie swojego urlopu. Magiczne krajobrazy zachęcają do pieszych wędrówek po wybrzeżu. Tym co na pewno powinno nas przekonać są przesympatyczni rodowici mieszkańcy tych rejonów, którzy z przyjemnością pokażą nam ciekawe zakątki. Jeśli pragniemy spędzić urlop w gorącej atmosferze, zdecydujmy się na wycieczkę do krain w których słońca nigdy za wiele.

Wszystkie ciekawe oferty, dostępne są na stronie internetowej: