Planujesz wybrać się na wakacje i nie wiesz gdzie je spędzić? Pragniesz podziwiać przepiękne widoki i cieszyć się świeżym powietrzem? Zdecyduj się na Szczawnicę!

W Państwa ręce właściciele z gór oddają lokalizacje złożoną z wygodnych, całorocznych kwater góralskich w Szczawnicy.

chatka
To piękne, pełne ciszy oraz spokoju miejsce z ładnymi widokami na panoramę gór. Osada kwater modą tyczy się regionu, gdzie jedyne w swoim rodzaju, niecodzienne dla każdego domku wnętrza (łącznie z meblami regionalnymi gustownie, okazale zdobionymi) i inne elementy w środku i na zewnątrz to skutek ciężkiej roboty znanych stolarni. Jest to przykładowo również ważny powód dla którego należy to miejsce odwiedzić, zobaczyć, a także zamieszkać i pokochać. Szczawnica to dobra okolica dla wczasowiczów chcących zapoznać góralską ziemię. Góralskie domki Szczawnica zachęcają swoich klientów wyglądem i zaopatrzeniem – . Góralskie domki Szczawnica cieszą się popularnością wśród gości którzy chcą przyjemnie spędzić wakacje (Jeżeli poszukujesz pomysłu na wakacje sprawdź coral travel bułgaria wakacje) na łonie natury.

W tej miejscowości należy odwiedzić szlaki – kliknij. Co ważne, Małe Pieniny są niepomiernie malownicze, jednak rzadziej odwiedzane przez turystów niż natomiast okolice Sokolicy oraz Trzech Koron. Jednakże pójście szlakiem niebieskim prezentującym najbardziej interesujące bajeczne lokalizacje tych okolic polecane jest każdemu. Szczawnica szlaki wyprowadzają z Czorsztyna aż do Szczawnicy poprzez Pieniny Właściwe. Stąd natomiast można się nimi dostać do Przełęczy Rozdziela, czyli konkretnie do granicy Pienin oraz Beskidu Sądeckiego. Czas przejścia od Szczawnicy aż do Przełęczy w jedną stronę to jakieś pięć godzin po łagodnym grzbiecie w otoczeniu malowniczych pastwisk oraz łąk, a także przepięknych widoków. Szczawnica szlaki zapraszają zatem wczasowiczów.

Szlak wczasowy Małe Pieniny można rozpocząć już w Szczawnicy przy schronisku Orlica, blisko obok Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, które wreszcie również trzeba odwiedzić. Kolejno swoje kroki trzeba skierować w kierunku Palenicy. Idąc w jej stronę mija się m.in. Salomonowe Doliny.

Szlak nie prowadzi na szczyt góry, ale daje natomiast na zwiedzenie Szafranówki i okolic Przełęczy Maćkówki, czyli obszaru, który jest mniej znany wśród turystów, którzy najczęściej zwiedzają Palenicę.

Jeżeli szukasz ciekawych informacji na opisywany temat, odwiedź Producent MORETTI nas, a z pewnością odnajdziesz interesujące fakty.