Niektórzy mężczyźni, pomimo iż na pierwszy rzut oka wydają się niezbyt atrakcyjni jak też niepozorni, mają w sobie to coś. Często czymś nie jest wcale charyzma tylko odpowiedni zapach. Chyba każda z nas obejrzała się na ulicy za niezmiernie dobrze pachnącym kolesiem. Mówi się, iż najbardziej atrakcyjna u mężczyzn jest pewność siebie, jednak dobrze dobrany zapach zdoła poprawić czyjś wizerunek i tym samym przydać wdzięku jak też śmiałości. Tylko jak dobrać? Kosmetyki zapachowe dla mężczyzn stanowią aktualnie niemal 30% wszystkich osiągalnych na rynku perfum.

dior fahrenheit

Źródło: foter.com

Mężczyźni mają więc z czego wybierać, jednakże czy wiedzą, w jaki sposób to czynić? Piszemy, co o panu mówi jego zapach a także jak wybrać ten, który odzwierciedli jego styl.

Poszukujesz pokrewne wpisy, ale trafiłeś w ślepy zaułek? Jeżeli tak, to zalecamy ten link (http://baborinstytutwroclaw.pl/zabiegi-liftingujace/) – rzeczywiście należy wziąć go pod lupę.

Co jest najważniejsze, kiedy mówimy o doborze zapachu dla pana? Jak w każdym wypadku – indywidualne odbieranie pachnideł jako przyjemnych oraz odpowiadających stylowi jego właściciela. Perfumy mają za zadanie podkreślać indywidualność dżentelmena a także decydować o tym, w jaki sposób odbierany jest przez otoczenie. Mają definiować jego osobowość i dodawać pewności siebie. Muszą również pasować do wyglądu zewnętrznego dżentelmena jak też do jego wieku, a również pory roku czy dnia. Wśród pachnideł męskich wyróżnić możemy parę kategorii zapachów, które oparte są na rozlicznych nutach zapachowych. Wszelkie z nich mogą stać się stosowne dla panów w przeróżnym wieku a także o przeróżnym charakterze. Sprawdźmy przeto, jak wyselekcjonować perfumy dla panów, biorąc pod uwagę poszczególne kompozycje aromatów. Zapachy drzewne – pachnidła z owej grupy charakteryzują się aromatem charakterystycznym dla ściętych drzew. Stosuje się w nich olejki pozyskiwane z cedru bądź drzewa sandałowego, niekiedy łączy się je z woniami skórzanymi. Właściwy im jest trwały oraz głęboki aromat, są odpowiednie dla mężczyzn wytwornych, dojrzałych oraz statecznych.

perfumy dla mężczyzn

Źródło: pixabay.com

Zapachy cytrusowe – cytrusowe nuty zapachowe wykorzystywane są tak w perfumach damskich, jak i męskich. W przypadku tych drugich wykorzystywane są m.in. wonności jałowca, cytryny (Dior fahrenheit), bobu tonka. W połączeniu z wonnością drewna albo przypraw tworzą kompozycje lekkie, świeże oraz energetyczne – kapitalne dla mężczyzn dynamicznych i pełnych hartu. Wonie korzenne – wyczujemy w nich nutę cynamonu czy kardamonu, ale także na przykład lawendy a także cytrusów.

Jeżeli ten artykuł wciągnął Cię całkowicie, to zobacz także inny pełny wpis (http://englander.com.pl/karboksyterapia-wroclaw/), który zapewne ma równie ciekawe dane.

Określone dla panów silnych i gustownych, jednakże stonowanych oraz skromnych.