Wrocławskie lotnisko jest jednym z najważniejszych polskich lotnisk międzynarodowych, każdego roku korzystają z niego setki tysięcy podróżujących. Wokół lotniska znajduje się wiele parkingów. Na co zwracać uwagę przy doborze miejsca, w którym pozostawimy nasz samochód?

parking

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Każde z miejsc parkingowych zachęca jakimiś usprawnieniami, bez problemu odszukamy więc oferty, dopasowane do naszych oczekiwań. Najistotniejszą rzeczą, na którą większość kierowców zwraca uwagę, jest wysokość opłaty parkingowej. Dużo parkingów nalicza upust przy większej ilości dni i jest to atrakcyjne rozwiązanie, kiedy wyjeżdżamy na dłużej, na przykład na wakacyjny wypoczynek, albo do pracy dorywczej. Jeżeli natomiast udajemy się w podróż biznesową i będzie ona trwać jedynie kilka dni, dobrze jest poszukać parkingu, który od początku proponuje niskie ceny. Koniecznie zwróćmy uwagę na sposób naliczania należności – w związku z tym, że niemało odlotów i przylotów ma miejsce w środku nocy albo bladym świtem, ekonomiczną opcją jest liczenie doby w systemie godzinowym, a nie na podstawie kalendarza. Nie zapominajmy jednak, iż wysokość opłaty nie powinna być jedynym kryterium. Warto uzyskać informację, czy wybrana firma oferuje bezpłatny transfer na drodze parking lotnisko wrocław, co prawda, większość parkingów działa niedaleko wejścia lotniska, ale w przypadku lotu nocą, posiadania ciężkiej walizki, albo brzydkiej pogody, zawsze lepiej podjechać pod terminal nowoczesnym samochodem niż iść na nogach. Następnym, równie ważnym ułatwieniem dla podróżnych, jest możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego, na przykład za pomocą internetowego formularza To rozwiązanie zapobiega wystąpieniu sytuacji, w której nerwowo poszukujemy wolnego miejsca tuż przed wylotem. Dowiedzmy się, czy rezerwacja jest bezpłątna – większość parkingów nie nalicza opłaty za rezerwację miejsca parkingowego.

Oprócz udogodnień, istotne jest, by parking przy lotnisku we Wrocławiu posiadał doskonały poziom bezpieczeństwa. Podstawą jest obecność ogrodzenia i 24-godzinny nadzór. Najlepiej wybrać miejsce parkingowe, które jest odpowiednio oświetlone w nocy, obowiązkowy jest także niezawodny monitoring. Nim zaparkujemy samochód w wybranym miejscu, dowiedzmy się, czy firma, w cenie miejsca parkingowego, obejmuje nasze auto ubezpieczeniem od kradzieży i nieszczęśliwych wypadków. Zwróćmy uwagę na stan ogólny parkingu.

Bardzo ekscytuje Cię omawiana na tej stronie kwestia? W takiej sytuacji bez obawy kliknij tu, gdyż więcej odnajdziesz w linku (http://www.esoil.pl/p,898,kluber-microlube-gb-00-plynny-smar-przekladniowy)!

Podłoże powinno być dobrze utwardzone, gwarantując komfort na trasie do i z auta, bez względu na pogodę.