Nie ma chyba pani, której nie zależałoby na swoim wyglądzie. Na chwilę obecną kobiety są w stanie naprawdę wiele poświęcić, aby na długo zatrzymać młodość oraz cieszyć się skórą o młodym wyglądzie. Warto wiedzieć, że zabiegi medycyny estetycznej to ostateczność. Prawidłowo dobrane kosmetyki pielęgnacyjne potrafią bez wątpienia poprawić wygląd skóry.

krem przeciwzmarszczkowy

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com

Już po dwudziestym piątym roku życiapowinno się włączyć do regularnej pielęgnacji krem przeciwzmarszczkowy. Należy przy tym pamiętać, że dobierać powinno się go nie tylko do wieku, ale głównie do stanu, w jakim jest skóra. Może zdarzyć się tak, że dziewczyna, która właśnie skończyła dwadzieścia pięć lat musi sięgać po krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony dla kobiet już po trzydziestym roku życia . Dostępne dzisiaj na rynku kremy przeciwzmarszczkowe dość istotnie różnią się, jeśli chodzi o skład. Do najczęściej stosowanych składników zalicza się jednak kwas hialuronowy ,retinol, peptydy, koenzym Q10, witaminę C oraz komórki macierzyste. Każda firma wynajduje również swoje składniki, które odróżniają jej produkty od innych kosmetyków , które znaleźć można w sklepach. Retinol wykazuje silne działanie odmładzające. Jest to jedna z z częściej wykorzystywanych postaci witaminy A. Jego obecność w kosmetyku sprawia, że dochodzi do pobudzenia syntezy kolagenu. Włókna kolastyny, które zostały zniszczone, skutecznie się odbudowują.

Chcesz ciągnąć dalej ciekawą lekturę? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj laser kosmetyczny na kolejnej stronie.

W efekcie kremy zawierające retinol poprawiają elastyczność skóry oraz jej jędrność. Należy pamiętać, że retinol skutecznie zmniejsza również zmiany o charakterze trądzikowym.

płatki pod oczy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kwas hialuronowy to z kolei dzisiaj najchętniej wykorzystywana substancja o działaniu nawilżającym. W sposób naturalny obecny jest on w naszej skórze. Wraz z upływem czasu jednak jego ilość istotnie się zmniejsza. Płatki pod oczy (zobacz zagęszczanie rzęs wrocław) to niezbędny element wyposażenia każdej troszczącej się o urodę kobiety – zobacz więc: kolagenowe płatki pod oczy. Płatki pod oczy to prosty sposób, aby w mgnieniu oka poprawić wygląd skóry pod oczami. Nawilżane są one licznymi substancjami aktywnymi, które korzystnie wpływają na skórę tych wyjątkowych okolic. W wielu wypadkach są to takie same substancje, jak te w kremach działających przeciwzmarszczkowo. Ich stężenie jest jednak o wiele niższe. Skóra pod oczami jest bowiem naprawdę delikatna oraz wrażliwa.