W przeciągu naszego istnienia, nasz wzrok słabnie. Niektórzy przestają zupełnie widzieć na oczy. Zdarzają się wypadki, w jakich ludzie stracą wzrok. Inni nie widzą od początku swego urodzenia.

Polscy

zbadaj wzrok

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com

okuliści już od ponad 10 lat, używają metodę laserową. Ponad 60% obywateli kłopota się codziennie, z jakąś ułomnością wzroku (link). Tą metodą można naprawić refrakcyjne dolegliwości wzroku. Należą do nich krótkowzroczność, nadwzroczność oraz astygmatyzm. Żeby pójść na taki zabieg, dolegliwość wzroku powinna być ustabilizowana.Metoda ta jest bardzo bezpieczna i dokładna. Przed wyjściem na taki zabieg, pacjent jest poddawany różnym badaniom, co umożliwi lekarzom przewidzieć różne rezultaty, jakie mogą wystąpić po zabiegu. Metodą femtolasik, laserowa korekcja wzroku cena wynosi koło 3 600 zł za operację jednego oka. Jest to w przybliżeniu średnia ceny, jaką się płaci. Cena obniż się do 3 350 zł, ale w podobny sposób można za metodę femtolasik zapłacić 3 900 zł. Taką techniką, laserowa korekcja wzroku cena może wyglądać trochę za wysoka – Centrum okulistyczne Są w niej w podobny sposób zawarte badania kontrolne w procesie jednego miesiąca po zabiegu. Technika ta, polega na laserowym modelowaniu rogówki. Przy wykorzystaniu tej techniki, sytuuje się na stosowne miejsce płaszczyzny w gałce ocznej tak, ażeby rogówka była na stosownym miejscu. Jest to metoda, jaką możemy korygować dużo głębokie wady wzroku. Jest w stanie naprawić nasze widzenie z dioptriami od -10 do +6. Koryguje powyższe dolegliwości widzenia.

badanie wzroku

Autor: Aaron Benitez
Źródło: http://www.flickr.com

Pełny zabieg, metodą femtolasik kierowany jest przy użyciu komputera – odpowiednia strona. Umożliwia to dużą dokładność i dostosowania odpowiednich i potrzebnych narzędzi do danego oka. Zabieg trwa niemalże kilka chwil, koło 20.

W tym czasie jest modelowana nasza rogówka, byśmy mogli znowu patrzeć na świat, nie przez pryzmat szkieł, ale naszym bezpośrednim widzeniem. Przy zastosowaniu tej metody nie pojawiają się komplikacje, tak jak przy zwykłych technikach. Tą metodą możemy odnowić swój wzrok (sprawdź dalej) na kilku klinikach w Polsce. Za pomocą tej techniki, ponownie będziemy mogli dobrze widzieć. Może akurat dlatego, dużo osób zgadza się na tą metodą. Technika ta jest szybka i skuteczna. Taka jakiej chce dzisiejszy obywatel.