Ile razy mamy ochotę na pełen odpoczynek, detoks ciała oraz duszy. Oferują nam to wielorakie salony SPA w różnych ustroniach Polski i Europy. Nieszczęśliwie, zazwyczaj koszt takich zabiegów przerasta limit budżetu, jaki możemy przeznaczyć na tego typu uciechy. Toteż, co uczynić?

sól do kąpieli

Autor: Tyrone Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Salony SPA są bez wahania słynniejsze wśród kobiet niż mężczyzn. To płeć piękna uwielbia pławić się w różnego typu maskach, kremach oraz mlekach z miodem – mleka do kąpieli. Ciało kobiety jest wrażliwe oraz łagodne, dlatego wymaga wzmożonej pielęgnacji.odwiedź fotele podologiczne fotele podologicznePrawdopodobnie każdy mężczyzna uwielbia muskać ciało, które jest wrażliwe jak płatek róży.

zapachowe sole do kąpieli

Autor: MBC Foods
Źródło: http://www.flickr.com

Większość płci pięknej, nawet jeżeli nie pieniędzy nie mają zbyt dużo, lubią od czasu do czasu przekazać, nawet ciut większą kwotę na moment rozkoszy. Pobyt w profesjonalnych salonach SPA nie rzadko zależna jest od szczęśliwych uwarunkowań, które możemy odnaleźć na portalach z ekstra okazjami. Cena zabiegów nie rzadko jest o połowę mniejsza, a pensjonaty kuszą swym rozbłyskiem. Takie dwudniowe wycieczki możemy dodatkowo wykorzystać na zwiedzanie miasta, w którym usytuowany jest dom SPA albo po prostu odpoczynek i upajanie się widokami, gdyż nie rzadko mieszczą się one w górach.

Jednym z bardziej sławnych środków ulepszania urody są kąpiele solankowe. Nie dość, iż jest możliwość zastosowania masaży wodnych oraz doznania relaksu ze względu na ogólne właściwości wody, to dodatkowym składnikiem są tutaj wody chlorkowo-sodowe. Lecznicze działanie tych wód zmniejsza pobudliwość nerwów czuciowych i ruchowych, wzmacnia ukrwienie skóry, normalizuje ciśnienie, polepsza sprawność serca, wzrasta przewietrzenie płuc, stymuluje przemianę materii oraz poprawia odporność. Jak widać, przeznaczenie jest wszechstronne. Aż szkoda nie skorzystać!

Dla osób, które niezupełnie współuczestniczą w takich aktywnościach, z różnych powodów, istnieje inna opcja. Jest nią sól do kąpieli („>), która także zapewnia relaks i wspiera regenerację sił. Na dodatek sprzyja leczeniu skóry. Możemy zastosować ją w domu, w swojej wannie, a cena jest znacznie bardziej przystępna niż pobyty w salonach.

Bardzo nam miło, że poświęciłeś swój czas, aby przejrzeć ten artykuł. Jeżeli masz ochotę na więcej, to naciśnij hiperłącze i przenieś się do kolejnej strony.

Występują także przeróżne rodzaje, które znajdują przeznaczenie w różnych przypadkach.