Każda z nas pragnie wyglądać młodo oraz promiennie, bez znaczenia od wieku. Niestety skóra starzeje się już po dwudziestym roku życia, co nie nastraja nazbyt optymistycznie. O ile na płytkie zmarszczki pomocne będą kremy dostępne w drogeriach czy w aptekach, o tyle już na zszarzałą skórę i mocniejsze bruzdy potrzebne są profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Zwłaszcza powszechna jest mezoterapia Wrocław, zarówno bezigłowa, jak też igłowa. Na jaką z nich się zdecydować?

skóra, kobieta, uroda,

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od mezoterapii bezigłowej, która wykorzystuje zjawiska elektroporacji i elektroforezy. Połączenie tych dwóch zjawisk pozwala cieszyć się jędrną, młodo prezentującą się cerą, lecz żeby uzyskać zadowalające efekty, potrzebna co najmniej paru zabiegów. Co zasadnicze, ten rodzaj mezoterapii jest bezinwazyjny, a zatem bezbolesny, a pierwsze efekty są zauważalne już po upłynięciu doby.

Równie zajmujące materiały znajdują się w pokrewnym serwisie. Jeżeli pragniesz je poznać – zobacz pod linkiem (https://13tattoo.pl/laserowe-usuwanie-tatuazy/), który jest tu.

W przeciągu kilku godz. od zrealizowania zabiegu cera może być zaróżowiona, ale wskazane defekty szybko ustępują i można wrócić do swych powszednich zadań. Mezoterapia mezoterapia mikroigłowa w salonie glowspa igłowa z kolei polega na podawaniu pod skórę odpowiedniego środka za pomocą cieniutkiej igiełki. Jeśli pacjentka jest naprawdę wrażliwa, można wykorzystać specjalny znieczulający krem, jednak tak naprawdę nie jest on niezbędny, gdyż uczucie dyskomfortu nie jest wielkie. Od razu po zrobieniu zabiegu na skórze zauważalne są miejsca wkłucia i zaczerwienienia, co może utrzymać się aż do kilkunastu godzin. Nieprzyjemny stan utrzymuje się dłużej niźli w przypadku mezoterapii bezigłowej, ale dobrze się zdecydować, ponieważ rezultaty są znacznie bardziej zauważalne.

zabieg kosmetyczny

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com
Można od razu podać większą ilość preparatu oraz szybciej cieszyć się młodą cerą. Precyzyjnie wykonany makijaż szczególnie tutaj powinien skutecznie zamaskować chwilowe defekty. Jeśli zatem chcesz prezentować się promiennie, mimo że już dawno nie masz –naście lat, wtedy można zdecydować się na mezoterapię. Z pewnością będziesz oszołomiona efektami, jakie uzyskasz i znowu będziesz chcieć podbić cały świat, a na początek zawsze możesz udać się nad morze, by pospacerować brzegiem plaży i cieszyć się bliskością kogoś kochanego.