Panie rzadko kiedy potrafią pogodzić się z upływem czasu. Ze strachem patrzą w lustro i zauważają, iż płytkie na początku zmarszczki zaczynają się pogłębiać, a dotychczas stosowane kremy są coraz mniej pomocne.

Czasami wyłącznym rozwiązaniem tej sytuacji są zabiegi medycyny estetycznej, a jednym z nich jest lifting twarzy Katowice. Odróżnia się lifting nieoperacyjny oraz operacyjny – co trzeba wiedzieć o każdym ze wskazanych typów liftingów?
lifiting, twarz, kobieta

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Zacznijmy od liftingu nieoperacyjnego, który nie tylko eliminuje zmarszczki, ale również różnego rodzaju przebarwienia, jakie powstają na przykład z racji za częstego opalania twarzy. Zabieg jest nieinwazyjny i niestety odwracalny, co niekoniecznie będzie dla nas dobrą informacją.

Jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam do www, ponieważ znajdziesz tam dużo zajmujących Cię tematów, które są tam omówione.

Niektóre osoby będą jednak niezadowolone, gdyż nie każdy jest w stanie przyzwyczaić się do nowego wyglądu swojej twarzy i po namyśle zauważa, iż woli starzeć się naturalnie. Co istotne, po liftingu nieoperacyjnym praktycznie z miejsca można wrócić do powszednich zajęć. Lifting operacyjny natomiast już mocniej ingeruje w nasz organizm. Wykonywany jest przez chirurgów plastyków, którzy skutecznie usuwają opadającą skórę, na przykład naciągając ją, przez co otrzymujemy zdecydowanie młodszy wygląd twarzy. Początkowo możemy nie czuć się dobrze widząc się w lustrze, ale z czasem opuchlizna czy inne mankamenty wynikłe z wykonania operacji znikają oraz cieszymy się swoim nowym, młodszym wyglądem.

kobieta, zabieg, uroda

Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
Decydując się na drugi rodzaj liftingu należy brać pod uwagę, iż czasami pojawią się niechciane komplikacje. Raczej nie występują często, lecz mogą niemiło zaskoczyć. Po drugie zaś efekty niniejszego liftingu są nieodwracalne, więc powinniśmy być stuprocentowo przeświadczeni, że chcemy go wykonać. Z różnorodnej propozycji zabiegów medycyny estetycznej coraz częściej korzystają nie jedynie panie, lecz także mężczyźni. Warto poznać także inne operacyjne czy nieoperacyjne działania, które sprawią, iż lepiej będziemy wyglądać oraz odzyskamy radość życia. To, jak wyglądamy, ma wielki wpływ na nasze samopoczucie i choćbyśmy to negowali, tak właśnie jest, dlatego miejmy to na uwadze.