Nie znajdzie się chyba na świecie kobiety, której nie zależałoby na własnej urodzie. Tymczasem nie wszystkie kobiety wyglądają tak, jakby tego chciały. Na szczęście do ich dyspozycji jest obecnie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Katowice, którą mają do zaproponowania. Dzięki temu skorygować można tak naprawdę wszystko: piersi, bródkę, wygląd twarzy. Oferta klinik z zakresu medycyny estetycznej potrafi na chwilę obecną naprawdę zaskoczyć.

kobieta, skóra, cera

Autor: BP
Źródło: BP
Medycyna estetyczna Katowice, którą oferują to najróżniejsze zabiegi, które pomagają nawilżyć skórę, odżywić ją, usunąć zmarszczki. Coraz częściej rezygnuje się z tradycyjnego botoksu na rzecz innowacyjnych substancji, które zdecydowanie korzystniej wpływają na kondycję skóry oraz zapewniają bardziej naturalny efekt. Wielkim hitem jest aktualnie kwas hialuronowy, który w sposób naturalny znajduje się w naszej skórze. Niestety, z przybywającymi nam latami jego ilość znacząco się zmniejsza. Kwas hialuronowy znajduje zastosowanie nie tylko w redukcji zmarszczek, ale również w nawilżaniu skóry, a nawet plastyce warg sromowych. Nie mniejszym hitem jest osocze bogatopłytkowe, który jest preparatem krwiopochodnym, który pozyskuje się z krwi pacjenta. Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz pet ct warszawa pobiera odrobinę krwi, która następnie wkładana jest do specjalnej wirówki. Po oddzieleniu czerwonych krwinek można rozpocząć zabieg. Osocze bogatopłytkowe stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. W związku z tym zabieg ten jest świetnym wyborem w przypadku zarówno zmniejszania zmarszczek, jak i terapii blizn będących pozostałością po oparzeniach.

operacja plastyczna, zabieg

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
Wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego jest zabiegiem w stu procentach bezpiecznym i może być przeprowadzany nawet w przypadku osób , które mają alergię. Wynika to z tego, że jest to substancja biologiczne obojętna. Wstrzykiwana jest w każdym przypadku temu pacjentowi, od którego została pobrana. Medycyna estetyczna (lipoliza sosnowiec) potrafi obecnie robić prawdziwe cuda. Zabiegi kosztują coraz mniej, a w efekcie zwiększa się ich dostępność. Coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z nich, a lekarze medycyny estetycznej dążą do uzyskania doskonałych efektów. Dzisiaj nie opuszcza się takiego gabinetu z nadmiernie powiększonymi ustami, tylko z takimi, które powiększone są w sposób dający jak najbardziej naturalny wygląd.