Avon to znana firma kosmetyczna z przeszło stuletnią tradycją. Sprzedażą bezpośrednią produktów owej firmy absorbuje się kilkadziesiąt tysięcy konsultantek w całym kraju. Aktualnie produkty Avon można już zamówić w formalnym sklepie internetowym. W ofercie Avon znajdują się przeróżnego typu perfumy, kosmetyki do makijażu i pielęgnowania cery, kosmetyki dla panów i dla dzieci, również rozmaitego typu akcesoria. Zakupy kosmetyków w sklepie internetowym są niezwykle proste. Na stronie sklepu Avon zamówienia online wybieramy produkty jakie chcemy kupić, a potem wybieramy konsultantkę w własnym rejonie.

Nowa kolekcja do makijażu AVON

Autor: AVON
Źródło: AVON
Zamówienie trafia do wyselekcjonowanej konsultantki, która je realizuje i zapewnia produkty, dzięki czemu każdy odbiorca ma przeznaczoną osobę do komfortowego i sprawnego kontaktu. Nowa, nietradycyjna forma handlu i kontaktu z klientem świetnie wpisuje się w ideę i filozofię firmy i z pewnością okaże się niezwykle komfortowym wyjściem dla tysięcy naszych odbiorców.

Zakup kosmetyków Avon to całkowita gwarancja zadowolenia. W ciągu 3 miesięcy mamy możliwość zwrócić zakupione produkty, jeżeli nie spełniają one naszych oczekiwań. Co roku firma wydaje 17 folderów z niusami i interesującymi promocjami. Ogromną wartością, jaką ma Avon sklep online to komfort zamówień w domowym zaciszu. Mamy możność odtwarzania katalogów w internecie, siedząc w wygodnym fotelu, a zadysponowane towary zostaną nam dostarczone do domu – .
W czasach świątecznych firma oferuje sporo rozmaitych

avon

Autor: Brynn Tweeddale
Źródło: http://www.flickr.com

zestawów upominkowych w atrakcyjnych cenach. Punkt internetowy czynny jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę i każdy może kupić produkty tej marki w czasie najbardziej dla niego przystępnym. Kosmetyki firmy Avon są godne uwagi i zawsze warto po nie sięgać, a kto chociaż raz ich spróbuje, na pewno znów po nie sięgnie.

Firma Avon znana jest na całym globie ze swojego wkładu w aktywność dobroczynną. Pomaga potrzebującym w ponad 50 krajach na 5 kontynentach. Poświęca setki milionów dolarów na budowanie świadomości, edukację, badania, oraz niesienie pomocy.