Zwyczajna plaża, nie zawsze czyste morze i tłumy turystów – tak przeważnie wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeżeli opatrzyły Ci się popularne kierunki, obierane każdego roku przez setki tysięcy wczasowiczów i poszukujesz czegoś innego, warto zaplanować wczasy w mniej obleganych lokalizacjach.

Bali

Autor: Mark Maxwell
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli marzą Ci się prawdziwie rajskie wczasy (ciąg dalszy tego zagadnienia> www.rego-bis.pl/wczasydojazdwlasny,10064.html) Bali będzie dla Ciebie świetną ofertą. Ta należąca do Indonezji wyspa to ogrom soczyście zielonej, egzotycznej roślinności, gwarancja doskonałej, wakacyjnej aury oraz ogrom możliwości, jeżeli chodzi o różnego rodzaju wycieczki. Można podglądać życie małp na wolności, w specjalnie utworzonym parku, lub zwiedzić tajemnicze świątynie, wzniesione na rozległych jeziorach.

Jeśli podczas wakacji skusimy się na bierny wypoczynek na plaży, okoliczności przyrody, jakie spotkamy na wyspie, sprzyjają całkowitemu relaksowi: czyściutka woda, jasny piasek, zniewalające pejzaże powodują, że Bali jest miejscem idealnym zarówno do spokojnego wylegiwania się na słońcu, jak i do uprawiania różnych sportów ekstremalnych. Co prawda, jeśli chodzi o wczasy – https://www.eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-brava/ – Bali wypada dość drogo, głównie ze względu na kosztowne bilety na samolot, warto jednak zaoszczędzić i wyruszyć w podróż życia – porównaj ofertę!

Bali

Autor: Denver Vender
Źródło: http://www.flickr.com
Tropikalna roślinność i egzotyczna kultura nie trafiają do Ciebie? Być może idealną propozycją na wakacje będzie dla Ciebie zwiedzanie USA? Stany Zjednoczone to kraj tak rozległy i różnorodny, iż każdy na pewno znajdzie tutaj rozrywki, dostosowane do swoich potrzeb. Chcesz spróbować swoich sił w kasynie w imprezowym Las Vegas, zachwycić się pięknem Wielkiego Kanionu Kolorado, albo zwiedzić popularne miasto Nowy Jork?

W każdej z tych lokalizacji czeka na Ciebie mnóstwo rozmaitych atrakcji. Stany czarują malowniczością i zróżnicowaniem krajobrazów, od wielkich metropolii po monumentalne góry, przyjeżdżając tutaj na wczasy nie da się nudzić. Jeżeli więc lubisz odkrywać nowe miejsca, pragniesz przywieźć z wakacji tysiące fotografii i jeszcze więcej wspomnień i robić latem coś wyjątkowego, zwiedzanie USA będzie dla Ciebie najlepszą propozycją.