Zwyczajna plaża, nie zawsze czyste morze i tłumy turystów – tak przeważnie wyglądają wakacje, zarówno te w kraju, jak i za granicą. Jeżeli opatrzyły Ci się popularne kierunki, obierane każdego roku przez setki tysięcy wczasowiczów i poszukujesz czegoś innego, warto zaplanować wczasy w mniej obleganych lokalizacjach.

Bali

Autor: Mark Maxwell
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli marzą Ci się prawdziwie rajskie wczasy Bali będzie dla Ciebie świetną ofertą. Ta należąca do Indonezji wyspa to ogrom soczyście zielonej, egzotycznej roślinności, gwarancja doskonałej, wakacyjnej aury oraz ogrom możliwości, jeżeli chodzi o różnego rodzaju wycieczki. Można podglądać życie małp na wolności, w specjalnie utworzonym parku, lub zwiedzić tajemnicze świątynie, wzniesione na rozległych jeziorach.

Kliknij ten link i sprawdź tu (https://uroczysko7stawow.pl/hotel/o-hotelu) podobne informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zainteresują, więc nie zwlekaj za długo:)

Jeśli podczas wakacji skusimy się na bierny wypoczynek na plaży, okoliczności przyrody, jakie spotkamy na wyspie, sprzyjają całkowitemu relaksowi: czyściutka woda, jasny piasek, zniewalające pejzaże powodują, że Bali jest miejscem idealnym zarówno do spokojnego wylegiwania się na słońcu, jak i do uprawiania różnych sportów ekstremalnych. Co prawda, jeśli chodzi o wczasy Bali wypada dość drogo, głównie ze względu na kwczasy – https://eccoholiday.com/region/hiszpania/costa-brava/ -ne bilety na samolot, warto jednak zaoszczędzić i wyruszyć w podróż życia – porównaj ofertę!

Bali

Autor: Denver Vender
Źródło: http://www.flickr.com
Tropikalna roślinność i egzotyczna kultura nie trafiają do Ciebie? Być może idealną propozycją na wakacje będzie dla Ciebie zwiedzanie USA? Stany Zjednoczone to kraj tak rozległy i różnorodny, iż każdy na pewno znajdzie tutaj rozrywki, dostosowane do swoich potrzeb. Chcesz spróbować swoich sił w kasynie w imprezowym Las Vegas, zachwycić się pięknem Wielkiego Kanionu Kolorado, albo zwiedzić popularne miasto Nowy Jork?

W każdej z tych lokalizacji czeka na Ciebie mnóstwo rozmaitych atrakcji. Stany czarują malowniczością i zróżnicowaniem krajobrazów, od wielkich metropolii po monumentalne góry, przyjeżdżając tutaj na wczasy nie da się nudzić. Jeżeli więc lubisz odkrywać nowe miejsca, pragniesz przywieźć z wakacji tysiące fotografii i jeszcze więcej wspomnień i robić latem coś wyjątkowego, zwiedzanie USA będzie dla Ciebie najlepszą propozycją.