Podczas biznesowych sympozjów odświętny ubiór jest w stanie uczynić cuda. Jeśli wierzyć informatorom, to najrozsądniej włożyć ciemny garnitur, niebieską koszulę oraz krawat w kolorze intensywnej czerwieni. Jednakże dobrze dobrany strój to nie wszystko. Należy również zatroszczyć się o własną twarz i dłonie – wspomniana uwaga odnosi się przede wszystkim do panów, gdyż damy aż nazbyt dużo czasu spędzają w łazience.

Golenie brody, modna fryzura czy dobrze obcięte paznokcie, to ledwie szczyt góry lodowej. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne są oczywiście pożądane, lecz w tym przypadku należy iść krok dalej. Dla przykładu, szykowna i kosztowna koszula wygląda fatalnie, jeżeli włoży ją facet, który za bardzo się poci – mokre plamy np. pod pachami mogą całkowicie zrujnować reputację kapitalisty. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować powszechnie dostępnymi kosmetykami, niekiedy niezbędna bywa wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Współczesna medycyna zna wiele efektywnych metod walki z nadmiernym poceniem, a dobór leczenia bywa uzależniony od danego przypadku. Jeśli członek zarządu boryka się z tego typu problemem, to na początku usiłuje leczyć nadpotliwość samodzielnie. Jednakże kiedy popularne mikstury z tlenkiem cynku lub apteczne mieszanki okazują się mało skuteczne, to w takim przypadku pozostaje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. Tylko osoba z wyższym specjalistycznym wykształceniem może zalecić taką kurację, która będzie skuteczna: od iniekcji z botoksu po leczenie (stomatologia na bielanach) operacyjne Natomiast damom, które dość często muszą występować publicznie mogą przeszkadzać mnogie przebarwienia na twarzy.

cera z piegami

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwykłymi piegami prezentuje się uroczo, o tyle większe plamy są po prostu nieestetyczne. Domowe kuracje okładami z plasterków ogórka są nieskuteczne, więc i w tym przypadku potrzebna będzie porada lekarza specjalisty, który może polecić zabieg Cosmelan. To świetna kuracja specjalnie dobranym preparatem depigmentacyjnym. Wymieniona metoda leczenia bywa efektywna, a przy tym niezwykle bezpieczna. Choć na rezultaty trzeba czekać około 30 dni, to jednakże warto być cierpliwym. A po pomyślnym leczeniu elegancka bizneswomen być może skusi się także na pozostałe zabiegi, np. likwidacja zmarszczek pod oczami jest obecnie bardzo modna.