Robimy, co możemy, żeby podobać się sobie i mężczyznom. Nie na wszystko mamy jednakże wpływ, w związku z tym staramy się polepszyć własną urodę, a głównie uwydatnić atuty i zamaskować wady.
Jak facet zauważa kobietę po raz pierwszy, szczególnie z dala, w pierwszej chwili zwraca spojrzenie na jej postawę. Najbardziej podoba się figura w układzie klepsydry, z wyrazistą talią.

kolorowy make-up

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości cywilizacji zadbana, jędrna skóra bez wyprysków i znamion bywa oznaką zdrowia i zaświadcza o atrakcyjności i pięknie, a bezbłędnie proporcjonalna żeńska buzia świadczy o zdrowiu fizycznym. Powiada się, że oczy są zwierciadłem duszy, toteż faceci bez wątpienia zwracają na nie ogromną uwagę.

Nie jest tajemnicą, że mężczyznom w największym stopniu podobają się usta mięsiste, zaczerwienione i miękkie. Duże i dorodne wargi odejmują lat, a pomarszczone, zaniedbane i wąskie bardzo postarzają. Im są większe i bardziej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje również mniemanie, że kobiety o małych ustach są chłodne.

Ciekawisz się owym zagadnieniem? Czytaj więc dalej zabiegi spa bydgoszcz o tym wątku w kolejnym tekście, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Zobacz makijażowe sztuczki: .

W oczach panów urody nadają włosy. Jeżeli są bujne i błyszczące, powiadają panu, że ich właścicielka jest zdrowa i wiedzie aktywny sposób życia. Poza tym jedwabne i długie włosy mniemaniem panów zaświadczają o kobiecej urodzie. Mężczyźni długie włosy postrzegają jak akcent kobiecego wdzięku. Z kolei krótkie włosy, mówią o kłopotliwych przejściach życiowych i emocjonalnych. Faceci częściej podrywają blondynki, bowiem jasny odcień włosów jest znakiem, że ich właścicielka to miła i życzliwa postać.

Facet, który czuje żeński zapach, umie wyciągnąć na jej temat więcej stwierdzeń aniżeli dostrzegasz. Faceci niezwykle doceniają, kiedy panie kropią się perfumami, jakie od nich otrzymały, w ich przekonaniu oznacza to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to sprawa względna. Dla jakiegoś mężczyzny czarująca kobieta odzież size plus znaczy totalnie coś odrębnego niż u drugiego. Wielu mężczyzn jednakże jako urodę zauważają wizerunek zewnętrzny, ale uroda to także charakter. Mądrość, uprzejmość, życzliwy stosunek do innych ludzi i opiekuńczość, to cechy urody, które nagrodzą każdą niewiastę. To co przyda się każdej kobiecie na tej stronie – świetne korektory do twarzy.