Ani się zorientujemy, a lada chwila przyjdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten fantastyczny czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Wszakże nie wszystkie państwa mają dostęp do wyżej wymienionych miejsc. Naturalnie, można zdecydować się na zwiedzanie obcych państw, ale przytaczając słowa Wincentego Pola „cudze chwalicie, swego nie znacie…” – skłaniamy do pozostania w kraju. Umożliwia nam to z każdą chwilą poprawiający się stan polskich dróg. Aktualnie, autostrady doprowadzą nas do większości miejsc w Polsce. Stale powstające nowe odcinki dają nam możliwość wygodnych podróży.

Do odwiedzenia polskich zakątków skłonić nas również mogą na każdą kieszeń ceny. Polska jednak cały czas wypada konkurencyjnie na tle Europy Zachodniej.

góry w Polsce

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
A może by tak tego roku zapomnieć o przyzwyczajeniach, nadmorskich kurortach i zdecydować się na wyjątkowe góry w Polsce , Beskidy, Karkonosze czy Sudety – wszystkie góry robią wrażenie, ale jednak tylko w Tatrach poczujemy się bliżej nieba.

Ciekawią Cię różnego rodzaju branżowe posty? Zatem naciśnij tutaj (http://www.horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/) i przeglądaj nasze kolejne newsy na ten temat. Czekamy na Twoją opinię.

Niezapomniane widoki, jakie gwarantują nam trasy górskie, cudowny klimat, ale także pełna humoru i zabawy atmosfera, którą dostarczają rodowici górale, to recepta na niezapomniany wypoczynek – zobacz tutaj.

Niesamowite wrażenie robi na nas obraz ośnieżonego szczytu Kasprowego wierchu latem, gdy w dolinie jest gorąco i świeci słońce. Rwące potoki zachęcają do kąpieli, a pachnąca trawa by na niej odpocząć. Tak, wczasy w górach to głównie kontakt z naturą.
polskie góry

Autor: hrvargas
Źródło: http://www.flickr.com
Odwiedzając wszelakie zakątki Polski z reguły próbujemy tamtejszych przysmaków, a domowe obiadki zastępujemy regionalnymi produktami. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje w górach bez wędzonego oscypka zjedzonego u podnóża Wielkiej Krokwi czy kwaśnicy na Krupówkach.
Namawiamy więc aby już dziś rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Zastanowić się czy lepiej poczujemy się w góralskiej chacie, czy może w wytwornym, pełnym wygód hotelu. Aby ułatwić sobie zadanie możemy wystukać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje w górach 2014, a ujrzymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy właściwą.