Białe zęby naturalnie są wielkim atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, niestety nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Często poniektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Rzecz jasna zdołamy stosować różne pasty wybielające lub nakładki, niemniej otrzymany wynik nie zawsze jest dostateczny. Wobec tego obecnie coraz większą popularnością cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Każdy fachowy gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się rozmaitymi metodami, na przykład przy użyciu specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? A więc po dokładnym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby żel wybielający. Później przez blisko 20 minut zęby pozostają naświetlone za sprawą specjalnej lampy. W czasie jednego całego zabiegu naświetlanie przeprowadza się dwa czy też trzy razy. Naturalnie wybielanie zębów jest realizowane pod okiem fachowca, tylko kompetentny i doświadczony dentysta (rozwinięcie tematu – dentysta prywatnie Wrocław fabryczna) wrocław zdoła zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce biegłego stomatologa masz gwarancję, że skutek będzie naprawdę niesłychanie zadowalający.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje stomatolog wrocław istotnie dają efekty, bowiem jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić na własną rękę w domu. Jednakże dentyści proponują także wybielanie domowe, które polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są realizowane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak żeby były starannie dopasowane do zębów pacjenta. Rezultat może być zauważalny już po drugim użyciu, niemniej zaleca się używanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące informacje na interesujący Cię temat. Przejdź do kolejnego wpisu oraz czytaj wpis ozonator żywności.

Jest to obecnie jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.