Białe zęby naturalnie są wielkim atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, niestety nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Często poniektóre osoby mają z natury ciemniejsze zęby i na nieszczęście nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Rzecz jasna zdołamy stosować różne pasty paski wybielające crest lub nakładki, niemniej otrzymany wynik nie zawsze jest dostateczny. Wobec tego obecnie coraz większą popularnością cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Każdy fachowy gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się rozmaitymi metodami, na przykład przy użyciu specjalnej lampy. W jaki sposób wygląda takie wybielanie? A więc po dokładnym oczyszczeniu zębów i zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby żel wybielający. Później przez blisko 20 minut zęby pozostają naświetlone za sprawą specjalnej lampy. W czasie jednego całego zabiegu naświetlanie przeprowadza się dwa czy też trzy razy. Naturalnie wybielanie zębów jest realizowane pod okiem fachowca, tylko kompetentny i doświadczony dentysta (rozwinięcie tematu – dentysta prywatnie Wrocław fabryczna) wrocław zdoła zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce biegłego stomatologa masz gwarancję, że skutek będzie naprawdę niesłychanie zadowalający.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje stomatolog wrocław istotnie dają efekty, bowiem jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić na własną rękę w domu. Jednakże dentyści proponują także wybielanie domowe, które polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby i preparatu wybielającego. Nakładki takie są realizowane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak żeby były starannie dopasowane do zębów pacjenta. Rezultat może być zauważalny już po drugim użyciu, niemniej zaleca się używanie nakładek przynajmniej przez 2 tygodnie. Jest to obecnie jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.