Czy słyszałeś co to jest zastrzyk orgazmu? To zagadnienie może być różnie rozumiane, ale jeśli orgazm to na pewno kojarzy się z czymś przyjemnym. Tak, wiąże się to z czymś przyjemnym, lecz nie bezpośrednio.

Kobieta

Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który coraz częściej przeprowadza się w placówkach ginekologii estetycznej (GynCentrum – klinika ginekologii plastycznej). Skąd więc zastrzyk orgazmu? Specjaliści sądzą, iż kobiety które wybierają się na taki zabieg, mają zdecydowanie większą szansę na zadowolenie ze współżycia. Punkt G to bardzo wrażliwa strefa erogenna kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ścianki pochwy, tam właśnie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak i żył.

Zaglądnij na witrynę twórcy. Namawiamy Cię gorąco! A to dlatego, że oczekuje tam na Ciebie mnóstwo szczegółowych oraz interesujących informacji.

Zdarza się jednak, że często zbyt mało wystający punkt G jest odpowiedzialny za brak orgazmu w trakcie stosunku seksualnego. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, iż im bardziej punkt G zostanie uwydatniony, tym doznanie podczas z seksu stanie się o wiele większe.

Zabieg ten jest polecany kobietom, które posiadają problemy ze szczytowaniem albo pragnęłyby mieć dużą satysfakcję ze współżycia.

Jeżeli zafascynował Cię ten materiał, to w tym miejscu jest notka z serwisu, która też zawiera niezwykle ciekawe informacje na prezentowany tutaj temat.

Dzięki profesjonalnej wiedzy właściwego ginekologa plastycznego jest to więcej niż prawdopodobne, także dla kobiet, które w miarę niedawno urodziły dziecko, jak i te w okresie przekwitania (ponieważ punkt G zmniejsza się z wiekiem. Z zabiegu powinny skorzystać również panie, u których stwierdzono wadliwą budowę anatomiczną stref intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna staje się z dnia na dzień bardziej powszechna, panie bowiem mają więcej odwagi oraz wiedzą, czego chcą od seksu (sprawdź polecaną stronę). Jak wygląda zabieg?

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Augmentacja wspomnianego miejsca w pochwie ma na celu wstrzyknięcie w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełnia tkankę. Wstrzykuje się bardzo często substancję na bazie kwasu hialuronowego, czasem jest to tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała pacjentki. Najlepiej jest uzyskać go używając odsysania tłuszczu. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 20 minut. Celem opisanego zabiegu jest uelastycznienie przedniej ściany pochwy, dzięki temu jest ona bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka jest w stanie współżyć już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu i cieszyć się z życia erotycznego nawet przez kolejne dwa lata.