Czy słyszałeś co to jest zastrzyk orgazmu? To zagadnienie może być różnie rozumiane, ale jeśli orgazm to na pewno kojarzy się z czymś przyjemnym. Tak, wiąże się to z czymś przyjemnym, lecz nie bezpośrednio.

Kobieta

Autor: blur95
Źródło: http://www.flickr.com
Powiększenie punktu G, to zabieg, który coraz częściej przeprowadza się w placówkach ginekologii estetycznej (GynCentrum – klinika ginekologii plastycznej). Skąd więc zastrzyk orgazmu? Specjaliści sądzą, iż kobiety które wybierają się na taki zabieg, mają zdecydowanie większą szansę na zadowolenie ze współżycia. Punkt G to bardzo wrażliwa strefa erogenna kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ścianki pochwy, tam właśnie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak i żył.

Zaglądnij na witrynę twórcy. Namawiamy Cię gorąco! A to dlatego, że oczekuje tam na Ciebie mnóstwo szczegółowych oraz interesujących informacji.

Zdarza się jednak, że często zbyt mało wystający punkt G jest odpowiedzialny za brak orgazmu w trakcie stosunku seksualnego. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, iż im bardziej punkt G zostanie uwydatniony, tym doznanie podczas z seksu stanie się o wiele większe.

Zabieg ten jest polecany kobietom, które posiadają problemy ze szczytowaniem albo pragnęłyby mieć dużą satysfakcję ze współżycia. Dzięki profesjonalnej wiedzy właściwego ginekologa plastycznego jest to więcej niż prawdopodobne, także dla kobiet, które w miarę niedawno urodziły dziecko, jak i te w okresie przekwitania (ponieważ punkt G zmniejsza się z wiekiem. Z zabiegu powinny skorzystać również panie, u których stwierdzono wadliwą budowę anatomiczną stref intymnych. Tego rodzaju ginekologia estetyczna staje się z dnia na dzień bardziej powszechna, panie bowiem mają więcej odwagi oraz wiedzą, czego chcą od seksu (sprawdź polecaną stronę). Jak wygląda zabieg?

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Augmentacja wspomnianego miejsca w pochwie ma na celu wstrzyknięcie w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełnia tkankę. Wstrzykuje się bardzo często substancję na bazie kwasu hialuronowego, czasem jest to tkanka tuszowa pobrana z innej części ciała pacjentki. Najlepiej jest uzyskać go używając odsysania tłuszczu. Zastrzyk orgazmu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 20 minut. Celem opisanego zabiegu jest uelastycznienie przedniej ściany pochwy, dzięki temu jest ona bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka jest w stanie współżyć już cztery godziny po przeprowadzonym zabiegu i cieszyć się z życia erotycznego nawet przez kolejne dwa lata.