Aby aromat każdych perfum był trwały musisz zakupić raz na jakiś czas trwałą markę produkującą zapachy. Niestety – większość zapachów będących w sklepach nie utrzymuje się na skórze przez długi czas. Odpowiedź na ten problem jest taka,iż zakup nieco droższych zapachów jest bardziej ekonomiczny. Nie musisz bowiem wykorzystywać na co dzień dużej ilości perfum,żeby zapach stał się odczuwalny. Dla osób, które jeszcze nie podjęły decyzji jak wybrać zapach ładny i wydajny mamy parę interesujących opcji.

marka Dior

Autor: chinnian
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo dużą trwałością w małej cenie charakteryzują się zapachy firmy Joop. Utrzymują się na ciele bardzo długo – jedynie muśnięcie aromatem jest wystarczające na 24 godziny. Marka wyjątkowo rozpoznawana i ceniona, ich hitem sprzedaży w ostatnich miesiącach jest zapach Joop! Femme Woman Woda toaletowa 30 ml spray. To delikatnie mocniejszy aromat, jego głównym składnikiem stała się słodka wanilia połączona z zdecydowanie lżejszymi zapachami kwiatów oraz owoców miedzy innymi różeoraz cytrusy.

flakoniki z perfumami

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Znana marka Christian Dior to marka, która od lat zajmuje się produkcją najwyższej klasy zapachów. Firma jest utożsamiana z wysoką jakością. W ich perfumach poczujesz się przebojowa i wyjątkowa.W sytuacji gdy pragniesz wypróbować ich jakość radzimy zacząć od opakowań o mniejszych wielkościach perfum w bardziej przystępnej cenie np. Christian Dior Miss Dior Cherie Woda perfumowana 30 ml spray. Zapach bardzo pociągający, lekki – idealny na każdy dzień. Jedno opakowanie wystarcza na bardzo długi czas.

Dobrymi perfumami od znanej osobistości Naomi Campbell są perfumy tak samo subtelne i zmysłowe jak ona sama, perfumy mają nazwę Naomi Campbell Woman Woda perfumowana 30 ml spray. Opakowanie jest idealne, do noszenia go ze sobą w torebce, gdyż zajmuje niewielką ilość miejsca. Ma innowacyjny, podłużny kształt. Najbardziej istotnym jego elementem jest jednak długotrwałość – w tę cechę z pewnością trzeba zainwestować. Warto się jak jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Opcja dla panów od niemieckiej marki Hugo Boss to zapach o nazwie Hugo Boss Selection Woda toaletowa 50 ml spray. Mężczyźni – których perfumy (zobacz też: zamienniki perfum męskich) to często jeden z małej ilości używanych specyfików powinni szczególnie zadbać, żeby aromat ich perfum (Femme Woman Woda toaletowa 30 ml spray – Joop!) był wydajny oraz wyjątkowy. Ten aromat to odpowiedź na to wyzwanie.