Gdy wartość temperatury wzrasta to prognoza, że czas wyrzucić parę zbędnych partii ubrań. Do szafki pakujemy kurtki, swetry, odkładamy obuwie na okres zimowy, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednak trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas trochę, tak, zasiedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i zajadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, brak aktywności – to czynniki, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy.

tort

Autor: Dan Cake
Źródło: Dan Cake
następnie zbliża się wiosenno-letni sezon, a wielu z nas wstydzi się rozebrać… Zróbmy coś z tym!

Jednocześnie warto przyznać, że nie mamy co siebie obwiniać, że tak po prostu wyszło z tymi wszystkimi nowymi kilogramami.

Pragniesz poznać inne równie przydatne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj hurtownia papierosów, a na pewno nie odczujesz rozczarowania.

Przecież jedzenie takich pyszności, jak słodkie muffiny, to czysta radość i nikt z nas nie jest wolny od tego typu pokus. Problemem więc nie jest to, że lubimy słodycze (szczegóły w podanym źródle) i się nimi zajadamy, ale to, czy uda nam się po okresie zimie, kiedy nie mieliśmy ruchu powrócić do pełnej sprawności. Co jednak, jak mamy z tym kłopot? Oto parę porad.

podstawowe, co jeszcze trzeba wykonać przed całym spektrum aktywności, to pójście do fachowca od artykułów żywnościowych i odpowiedniego odżywania. Jest nim dietetyk, lekarz od niezawodnego planu żywnościowego, przeznaczonego dla wymagań danego, konkretnego człowieka. przybywający do niego osoby to najczęściej osoby marzące żeby schudnąć. Dietetyk precyzuje każdemu odpowiednią do sprawności dietę, która wprowadzona w życie, dostarcza mierzalne rezultaty.

Od tej przydatnej obecności w gabinecie dietetyka przechodzimy od razu na kąpielisko, gdzie szybko pozbywamy się kalorii. Szybciutko jednakże wyskakujemy z wody i biegniemy przed siebie, jak Usan Bolt (a tak na serio, to z bieganiem nie powinno się przedobrzyć, gdyż można się

tort

Autor: Hannah G
Źródło: http://www.flickr.com

szybko zniechęcić). Najlepiej pobrykać w jakimś naturalnym miejscu, pośród drzew i traw, dzięki temu nie będziemy bezcelowo wdychać spalin. Mówisz, że żyjesz w dużym mieście typu Warszawa, Kraków czy Poznań? Nic straconego, w każdym z nich są tereny zielone. No już, nie szukaj pretekstów …

Po jakimś czasie, kiedy bieganie już nam się znudzi organizujemy grupę kolegów lub obcych, aby wespół walczyć, czyli pograć w jakieś gry zespołowe. Nie dość, że zmuszają do sporego wysiłku to jednakowoż dostarczają emocje.