Aktywność fizyczna to ważny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard – bez względu na porę roku powinniśmy być aktywnym!

Wakacyjny czas szczególnie pozwala uzupełnić zapotrzebowanie na adrenalinę. Na szczęście, wraz z postępem technologicznym możemy zarejestrować swoje wyczyny, mając szansę pochwalenia się nimi przed znajomymi. Aktualnie, w sklepach internetowych znajdziemy sporo wartych uwagi modeli kamer, które pozwalają na komfortowe filmowanie. Jeszcze niedawno musieliśmy obmyślać sposób na wykorzystanie zwykłej kamery.

Te jak wiemy, nie miały oryginalnych mocowań, natomiast przy kontakcie z wodą groziło im trwałe zniszczenie. Producenci elektroniki użytkowej spostrzegli zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas sprzętem do filmowania ekstremalnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Od niedawna jednym ze szczególnie pożądanych akcesoriów dla amatorów sportów wyczynowych są kamery GoPro, które pozwalają na bezstresowe utrwalanie ewolucji.

Nie zwlekaj! Namawiamy – kliknij (www.skalnik.pl/odziez/odziez-meska/odziez-meska-skarpety/welna-merino) w link i czytaj do woli. Stworzyliśmy tam dla Ciebie sporo zajmujących wpisów.

Usprawniona kamera GoPro HERO 4 Silver pozwala na rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Drugim sprzętem wartym zainteresowania jest Sony HDR-AS100 ((wejdź tutaj)), która zaskakuje wspaniałą jakością wykonania i rewelacyjną jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze lub cykliczne. Dobrze spisuje się podczas rowerowych wypadów czy z wykorzystaniem wodoodpornego etui – w trakcie pływania.

GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to od paru lat stały element kolekcji prezentów zaprojektowanych dla dzieci i dorosłych. Ich popularność stale wzrasta, a co pewien czas obserwujemy na sklepowych półkach nowości i okazje, bijące na głowę poprzednich wersji. Kamera sportowa to gadżet, który z całą pewnością znajdzie wykorzystanie.

Dzięki odpowiednim akcesoriom możemy przyczepić ją do kasku, motocykla, kijka do nordic walkingu czy dziecięcego wózka. Takie eksperymenty to naprawdę znakomita zabawa, dzięki której uwiecznimy emocjonujące momenty i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.