Niemal każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie. Z żalem spogląda na kolejne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne efekty ciąży, jaka oczywiście dała ukochanego bobasa, ale nie zostawiła najlepszych śladów na naszym ciele. Jednakże są metody, które pomagają kobiecie ponownie poczuć się piękną i tak wyglądać. Wyjściem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są szczególnie polecane?

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Niewątpliwie są to różnego rodzaju wypełniacze, np. kwas hialuronowy, które pomagają poprawić rysy twarzy i pozbyć się zmarszczek. Skóra odzyskuje swoją jędrność oraz wygląda dużo młodziej. Całkowite efekty po takim zabiegu widoczne są po tygodniu. Niejedna pani zmaga się również z bliznami po przebytych operacjach, m.in.

Zachęcamy Cię do zajrzenia do nowego wpisu na podobny temat – tam znajdziesz ekstra wiadomości. Więc idź do serwisu pizza piaseczno i ciesz się do woli.

po CC. Choć ta ostatnia blizna jest praktycznie niewidoczna, to wiele kobiet chce ją usunąć, by nie czuć dyskomfortu w intymnych sytuacjach. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się usuwanie blizn laserem (wejdź tu).

Zwykle starczy już jeden zabieg, maksymalnie 2, aby pozbyć się defektów urody oraz znowu cieszyć się idealnym ciałem. Za pomocą lasera można również usunąć inne blizny, w tym potrądzikowe bądź blizny po oparzeniach. Wystarczy spotkać się na konsultacji lekarskiej, aby dowiedzieć się informacji, które powinniśmy znać przed podjęciem decyzji i ustalić czas zabiegu.

Należy jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, którym jest plastyka pochwy Warszawa (wejdź tu). To zabieg niejednokrotnie wybierany przez kobiety, które z powodu ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych przez co nie mogą czerpać prawdziwej przyjemności z seksu z ukochanym. Waginoplastykę przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym oraz trwa ok. półtora godziny. Chirurg musi naciąć tylną ścianę pochwy, aby pozbyć się nadmiaru tkanek.

Pytacie niekiedy o naszą nową witrynę. Oto ona. Wystarczy najechać na ten link i można zobaczyć tutaj (https://zdrowazupa.pl/kuracje-oczyszczajaco-odchudzajace) kolejne ciekawe artykuły.

Potem za pomocą rozpuszczalnych nici specjalista zaszywa mięśnie i śluzówkę, aby nadać jej poprzedni wygląd. Po zabiegu pacjentka musi pozostać w szpitalu przez co najmniej dwadzieścia cztery godziny, a proces gojenia zajmuje około dwóch miesięcy.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chciałabyś zdecydować się na jeden z wyżej scharakteryzowanych zabiegów bądź poznać pozostałe punkty znajdujące się w ofercie klinik, musisz osobiście pójść do jednej z nich, aby skonsultować się ze specjalistą. Najistotniejsze to spytać o przeciwwskazania i możliwe komplikacje, by zyskać gwarancję, że chcemy zdecydować się na zabieg. Autor: