Jak wiele rzeczy, tak i styl naszych kuchni zmienia się co pewien czas. Dodatkowo, cena remontu do najniższych nie należy, dlatego nie każdy może sobie pozwolić na „kuchenne rewolucje”. Nasze kuchenne królestwo może mimo wszystko nadal zachwycać. Niezbędna jest tylko odrobina kreatywności i wolnego czasu.

Akcesoria kuchenne i  łazienkowe, relingi

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox
Najszybciej jest zacząć od ścian – pomieszczenie w ciągu jednego dnia zmieni swe oblicze. Rozważnie dopasowany kolor powiększy i rozjaśni wnętrze, przywita radośnie o poranku, a nawet zaostrzy apetyt domowników.

Kiedy w komodach i szufladach nie ma miejsca na gadżety kuchenne i inne potrzebne przedmioty, przechowywanie na ścianach spisze się idealnie. Relingi kuchenne, półki (półki ścienne) czy listwy magnetyczne pozwolą stworzyć własne rozwiązanie, pozwalające na dostęp do akcesoriów i podkreślający ulubiony styl. Na relingach możemy wyeksponować nie tylko akcesoria kuchenne, ale ramkę z ulubionym zdjęciem czy niedużą doniczkę z kwiatkiem. Dajmy upust fantazji i dbajmy o detale – .

W dzisiejszych czasach nawet maselniczki nie mogą być nijakie – polecamy. Wygoda w użytkowaniu jest ważna, łatwość utrzymania w czystości także, jednak decydujmy się przede wszystkim ciekawe formy które umożliwią używanie naczynia w czasie oficjalnych posiłków

maselniczka

Autor: Blomus
Źródło: Blomus

Nowe zasłony, obrusy i kuchnia wygląda jak nowa! Pole do popisu mamy ogromne, ponieważ długie zimowe wieczory sprzyjają eksperymentowaniu. Pastelowe kolory spowodują, że kuchnia optycznie stanie się większa. Uważajmy jednak na tkaniny w wyraźne desenie. Chociaż zabawa z nimi to niezwykła frajda, powinniśmy z nimi uważać, aby w zazwyczaj i tak niedużym wnętrzu nie zapanował chaos.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź, co się znajduje w ofercie, która tyczy się podobnej kwestii.

Jeśli jest w stylu sielsko-anielskim idealna będzie krata. W sytuacji gdy preferujemy elegancki styl, świetnie sprawdzi się ponadczasowa biel, beże i szarości.

Klasyczne, reflektory, wiszące, stojące – oświetlenie to przysłowiowa „kropka nad i” w naszych wnętrzach. Pamiętajmy więc, że przeważnie wystarczy ciekawa lampa, by kuchnia odzyskała dawny blask.
Dlatego jeżeli mamy w planach wprowadzenie zmian, jednak nie bardzo wiemy w jaki sposób wprowadzić je w życie, skorzystajmy z owych podpowiedzi, które z pewnością przyniosą satysfakcjonujące efekty.