Świat medyczny od dziesięcioleci toczy trudną wojnę z nowotworami. Oglądając dane, ta fatalna choroba staje się jedną z naczelnych przyczyn śmiertelnych zejść. Mimo to, lekarze z z różnych stron globu zdobywają pewne drobne zwycięstwa.

Badaczom udało się dowieść, że można zmniejszyć szanse powstania raka przez modyfikację modelu życia. Zaleca się więcej ruchu, rzucenie palenia tytoniu, stronienie od toksycznych odpadów chemicznych oraz jedzenie prawidłowych artykułów żywnościowych. W dalszej części tekstu przedstawiamy wykaz substancji, które cechują się znacznym działaniem antyrakowym i najprawdopodobniej staną się częściami skutecznych leków.
Colostrum to mleko, które jest wytwarzane przez krótki czas zaraz po przyjściu na świat dziecka. Badacze z wielu renomowanych laboratoriów zbadali siarę (czyli colostrum) i zauważyli, że zawiera ona mnóstwo substancji, która ma dobroczynny wpływ na pracę systemu odpornościowego. W ten sposób system matki próbuje zwiększyć szanse malucha na przeżycie.

Wykonasz krok do przodu, jeśli obejrzysz, co posiada praktyczna oferta. Sprawdź, że faktycznie dane na niej zawarte są przydatne.

Podstawowym plusem colostrum jest to, że świetnie nadaje się do stosowania jako pomoc w terapii głównej oraz jako lek, który stosuje się prewencyjnie. Colostrum mocno stopuje rozrost komórek nowotworowych i może nawet umieć zatrzymywać ich genezę. Branie pewnych dawek colostrum zaleca się pacjentom, którzy są w trakcie bardzo wyniszczającej dla kondycji chemioterapii.

Siemię lniane to świetny produkt. Jego picie rekomenduje się w czasie męczącego suchego kaszlu, by wykreować naturalną osłonę na przełyk. Ludzie, których cierpią na wrzody żołądka, powinny regularnie jeść siemię lniane, które efektywnie osłania wnętrze żołądka przed działaniem kwasu. Jak udowodnili badacze, siemię lniane ma działanie antynowotworowe. Analogicznie jak w wypadku colostrum, może być używane jako środek zapobiegawczy albo wsparcie kuracji, zwłaszcza w wypadku raka prostaty oraz piersi.

Tabletki

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Vilcacora jest od dawna znana ludom z Południowej Ameryki, a od pewnego czasu jej praktyczne właściwości poznano na całym świecie. Wyciąg z tej egzotycznej rośliny (Auto feminizowane nasiona marichuany) jest bardzo skutecznym dodatkiem do kuracji chemią, w czasie której pacjent jest niezwykle osłabiony. Vilcacora silnie stymuluje układ obronny organizmu, więc ulepsza samopoczucie kuracjusza i polepsza szansę w wyczerpującej batalii z rakiem. Jeżeli zdecydujesz się na nabycie preparatu posiadającego wyciąg z tej rośliny, musisz najpierw poprosić o radę specjalistę, który oceni, czy dany produkt odznacza się odpowiednią ilością elementów aktywnych.
Witamina D to element, którego brak, według analiz, może być powodem powstawania dużej liczby gatunków raków. Deficyt tego składnika odżywczego w naszym systemie może być uczyniony przez małą ilość promieni słonecznych. Całodniowe leżenie nad morzem ma oczywiście niszczący wpływ na kondycję skóry, zatem lekarze polecają tylko paręnaście minut każdego dnia w promieniach słońca. Witamina D jest w rybach i jajach, więc jeśli nie jeść wystarczająco takich artykułow, należy nabyć suplement w aptece.

Źródło: .