Malownicze pasma gór już od paru lat zachęcają miłośników sportów zimowych fantastycznymi uwarunkowaniami śniegowymi, wspaniale wyznaczonymi nartostradami o zróżnicowanym poziomie przeszkód oraz cudownymi krajobrazami. Masyw Śnieżnika to idealne miejsca do uprawiania aktywności fizycznej. Duże opady śniegu w połączeniu z urozmaiconymi stokami pozwalają odnaleźć się każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania.

relaks w górach

Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
W regionie budują się nowe inwestycje, modernizowane są obecne centra, a wszystko po to aby oddać turystom adekwatną jakość usług. Masyw Śnieżnika to doskonała opcja dla narciarzy, którzy tatrzańskie stoki znają już niemal na pamięć. Więcej ofert na stronie:

Nie podlega dyskusji fakt, że ośrodki narciarskie funkcjonujące w obszarze Dolnego Śląska, cieszą się zbliżoną popularnością do swoich tatrzańskich konkurentów. Wielbiciele narciarstwa zjazdowego, biegowego czy snowboardu, mogą tu bez obaw uprawiać swoje sportowe zamiłowania, na doskonałej jakości nartostradach i co chyba istotniejsze, we wspaniałej atmosferze. Dlatego też, potrzebna jest baza turystyczna, a w szczególności baza noclegowa. Domów noclegowych w Sudetach również przybywa i różnicuje się pod względem luksusu. Coraz więcej pojawia się kosztownych hoteli. Miejsca noclegowe w Sudetach to nie tylko oferty schronienia, to również szeroko pojęty relaks, w formie spa czy różnych sposobów odprężenia i rozrywki.

weekend w górach

Autor: summonedbyfells
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nadal nie brakuje też tańszych noclegów w górach, które wynająć sobie może przeciętny narciarz korzystający z pobliskich terenów narciarskich Sudetów. Są to np. schroniska. Ośrodki górskie proponują miejsca noclegowe w coraz lepszym standardzie, nawet za relatywnie niewielką cenę. Teoretycznie do standardu wchodzą już pokoje z odosobnioną łazienką, nawet w pensjonatach i innych tańszych noclegach. Coraz lepiej też wyposażone są wnętrza, często można w nich spotkać czajniki bezprzewodowe, telewizję satelitarną oraz chłodziarki. Czasem udostępnione są nawet pomieszczenia kuchenne. Dużo noclegów oferuje również darmowy bezprzewodowy internet, bawialnie dla maluchów oraz bezpłatny parking. Autor artykułu: