Zabieg przedłużania rzęs jest dziś coraz bardziej słynny. Wiele kobiet decyduje się na przedłużenie rzęs, gdyż jest to dla nich dużą wygodą, poza tym przedłużone rzęsy przedstawiają się faktycznie ślicznie! Długie, czarne, podkręcone oraz niesłychanie gęste rzęsy – jaka kobieta nie pragnęłaby takich mieć?

kolorowy makijaż oczu

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs nareszcie wolno cieszyć się ładnymi rzęsami, bez konieczności codziennego ich malowania. Uroda jest w dzisiejszych czasach dla kobiet nadzwyczaj ważka i niewątpliwie każda z nas wiecznie pragnie prezentować się perfekcyjnie. Przedłużone rzęsy nie tylko świetnie wyglądają, lecz dodatkowo wpływają na zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. A co można rzec na temat samego zabiegu przedłużania rzęs? Czy jest on definitywnie bezpieczny? Ile trwa taki zabieg? I przez jaki czas utrzymuje się rezultat przedłużonych rzęs? Na temat tego i trikach makijażowych więcej tutaj – odnośnik.

Zabieg przedłużania rzęs jest zupełnie bezpieczny i nie niszczy naturalnych rzęs. Jeżeli tylko robisz zabieg u zabieg – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/zabieg-odmladzajacy-pelleve-wroclaw/jonalnej stylistki rzęs to niewątpliwie nie musisz się niczego obawiać. Zabieg rezabieg (np. znajdź więcej)any jest na zamkniętym oku. Za sprawą pęsety rzęsy są doklejane do prawdziwych rzęs. W zależności od konkretnej metody do jednej rzęsy wolno dokleić jedną, dwie oraz nawet trzy rzęsy. Czas wykonania zabiegu jest zależny od liczby doklejanych rzęs, a także od tego jak wiele prawdziwych rzęs ma klientka.

W większości wypadków taki zabieg trwa około dwóch godzin. Rzęsy utrzymują się na oku w przybliżeniu dwa miesiące, niemniej jeśli chcesz żeby rezultat nieprzerwanie był spektakularny poleca się robienie uzupełnienia co 3 – 4 tygodnie.

Warto zaciekawić się zabiegiem przedłużania rzęs, gdyż rezultaty takiego zabiegu są naprawdę cudowne. Ponadto mając przedłużone rzęsy nie musisz już ich codziennie malować, gdyż zawsze wyglądają one idealnie. Z pewnością zakochasz się w swoich pięknych, długich i podkręconych rzęsach, wobec tego już dzisiaj podaruj sobie odrobinę luksusu oraz wybierz się na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs. Tak samo ważne jest akcentowanie urody dobrym make-up oczu, gdzie przydadzą się takie akcesoria jak na tej stronie – akcesoria do make-up.