Nawet podczas biwaku pod namiotem, nie ominie nas konieczność poczynienia prania. Są łatwe jego rozwiązania, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoszczelna torba stworzona z tworzyw syntetycznych, mający wypustki wewnątrz. Wystarczy jedynie wlać do niego wodę, ulokować specyfik piorący razem z brudnymi ubraniami, a następnie zamknąć go i cokolwiek pomiętosić.

Czas prania wynosi od 30 sekund do 30 minut, a ubiory wychodzą zaskakująco ładne.Scrubba bag może być nie tylko przydatnym gadżetem w czasie pieszych wędrówek, ale jest też świetnym wyjściem w przypadku studentów przebywających na kwaterach, w jakich nie ma tradycyjnej pralki. Pojemność worka nie jest może zbyt wielka, lecz za to nie wyczerpuje wiele wody i nie wymaga napięcia. Zobacz więcej na: Aqua-lifeSurvival, łączy z lasem, malutkim namiocikiem, rzeczką płynącą w niecce, z wypoczynkiem w pobliżu natury; ale jest to też zmaganie z deszczem, zawiłą sztuką rozpalenia płomienia bez zapałek, wspinanie się pod górę po stromym, gliniastym zboczu.Na survival składa się całokształt nastawień i świadomych zabiegów szykujących do przetrzymania, i służących przeżyciu w przewidywanych uciążliwych i nadzwyczajnie skomplikowanych przypadkach. Survival jest sztuką przystosowywania samego siebie do warunków zewnętrznych. Ażeby praktykować survival, musimy ćwiczyć i wspomóc się ekwipunkiem, jaki mamy możliwość kupić w sklepie.

scrubba bag

Autor: Bureau of Land Management
Źródło: http://www.flickr.com

Ci wszyscy, którzy nie potrafią, albo nie cenią funkcjonować w pojedynkę i rozpoczynać w pełni od baz, powinni skontaktować się z klubami survivalowymi.

Potrzebny jest Ci link? Nie martw się. W naszym kolejnym tekście odnajdziesz to, czego szukasz. Zachęcamy!

Autor:

Kluby te zwykle posiadają charakter militarny.
Albowiem nie chodzi w żadnym razie o wczasowanie.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Jeśli tak, to śmiało sprawdź, co znajdziesz w ofercie (http://jk-busczesci.pl/category/man-temsa-uklad-elektryczny), która odnosi się do pokrewnej tematyki.

Ani jedynie o połączenie z zielenią, świeżym powietrzem i zwierzętami. Wstąpienie w świat survivalu przemienia nasze jestestwa, czyni z nas stworzenia znające własną wartość, mające potrzebę przygarnięcia do serca całego świata.
Survival sprawdzi się, gdy zajmiesz się nim w osobliwym czasie, kiedy będziesz poszukiwał sensu życia, bądź samego siebie.
Wskazane jest wysunąć się z cienia, uczynić to, czego wcale nie robiło, powłóczyć się po bezdrożach i posłuchać budzącej się przyrody.