Piękne zęby. Ozdoba uśmiechu, symbol zdrowia. I niezrealizowane marzenie wielu osób. Chcielibyśmy, by były proste, równe i kompletne. Czy wiesz, że wszystkie te marzenia można spełnić?

Jeżeli uzębienie mamy kompletne, ale przestrzeń, która pojawia się między górnymi, środkowymi siekaczami czy nierówności szkliwa powodują nasze złe samopoczucie, problemu pozbędzie się stomatolog, proponując nam licówki.

Spodobał Ci się nasz temat? Przejdź więc do następnego posta i dowiedź się jakie ekstra źródło (http://www.smartbodytrainer.pl/oferta/trening-dla-kobiet-w-ciazy/) stało się naszą zachętą. Przyjemnej lektury!

Są to porcelanowe łuski, bardzo cienkie, naklejane na licowej (wargowej i policzkowych) stronach zębów. Albowiem są wykonane z bardzo odpornego materiału, możemy je użytkować nawet 15 lat. To błyskawiczny i ciesząca się uznaniem metoda na uzyskanie „hollywoodzkiego uśmiechu”. Decydując się na zabieg, można zmienić odcień, poprawić kształt oraz długość i szerokość zęba, a także odbudować brakujące fragmenty. Szczegółowe informacje: .

Stomatolog

Autor: 95Berlin
Źródło: http://www.flickr.com

Statystyki jednak alarmują, że przeciętna osoba dorosła ma niekompletne uzębienie. Problem jest poważny. I najważniejsze nie są, jakby się mogło wydawać wyłącznie walory estetyczne, co problemy natury medycznej. Braki w uzębieniu powodują, że pozostałe zęby są bardziej obciążone, zaczynają się przesuwać i pochylać, co w konsekwencji prowadzi do efektu domina – zęby sąsiadujące z pustą przestrzenią po zębie zaczynają się chwiać. Im dłużej zbywamy problem, tym cięższe do wyleczenia są następstwa naszych zaniedbań. Nasza postawa w tym przypadku może przyczynić się do poważnych zmian chorobowych w stawach skroniowo-żuchwowych.

Najlepszym sposobem na przywrócenie wspaniałego uśmiechu, poprawienie rysów twarzy i wymowy są implanty. Stomatolog we Wrocławiu wszczepia kilka implantów i przytwierdza na tym rusztowaniu protezę zębową. Za jedyny minus takiego rozwiązania możemy uznać ich stosunkowo wysoką cenę, lecz warto zauważyć, iż są one bardzo trwałe i można się nimi cieszyć przez całe życie – przydatny artykuł. Dodatkowo w gabinetach możemy wybrać możliwość rozłożenia kwoty na raty, co jest szczególnie pomocnym rozwiązaniem.

Zabieg poprzedza wykonanie badań oraz prześwietlenie szczęki. Implanty są zakładane są w znieczuleniu miejscowym. Po znieczuleniu w kość szczęki stomatolog wkręca śrubę stanowiąca podstawę implantu. Gojenie się rany oraz zabliźnienie kości trwa kilka miesięcy.