Z jakiego powodu warto wybrać make-up w rodzaju smooky eye? Przede wszystkim z tego powodu, że to absolutnie klasyczny rodzaj make-upu, który może sprawdzić się doskonale z niemal każdą stylizacją. Tego typu make up to perfekcyjny wybór, kiedy po prostu nie masz pojęcia, jak wybrać make-up. Zdarza się, że cała kreacja jest już gotowa, a pozostaje jedynie wybór make-upu. Czasem to akurat w tym miejscu pojawia się największy problem. Jednak na smooky eye możesz postawić bez wątpliwości, za każdym razem, kiedy nie wiesz, co wybrać.

smooky eye

Autor: mayeesherr.
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno nie wyjdziesz na tym źle. „Przydymione oczy” zwyczajnie prezentuje się świetnie, a komponuje się zwłaszcza z wieczorowymi kreacjami.

Ten typ makijażu doskonale nadaje się na wieczór, gdyż robi wrażenie szykownego, a czasem nawet trochę oficjalnego. Jednocześnie smooky eye nie sposób odmówić ogromnego wdzięku. Tego rodzaju make-up pasuje również do podkreślenia seksapilu kreacji.

Jeśli prezentowany artykuł jest według Ciebie interesujący, ta witryna na pewno także będzie warta Twojego zainteresowania, ponieważ odnajdziesz tam inne tego typu informacje.

To bardzo kobiecy rodzaj makijażu.

Dodatkową zaletą „przydymionych oczu” jest to, iż make up Wrocław – http://www.maleckamakeup.pl/ tego typu zawsze jest trendy. Idealnie sprawdzał się już w dawnych sezonach i idealnie wygląda także w dzisiejszych czasach. Można zgadywać, że za parę lat również duża ilość pań będzie stawiała na „przydymione oczy” które są zwyczajnie bardzo wszechstronne. Nie ma też dużych ograniczeń jeżeli wziąć pod uwagę rodzaj lub barwę skóry. Ten typ makijażu będzie pasował w przypadku każdego rodzaju skóry – efekt smooky eye.

W dodatku, jest to make-up prosty do zrobienia. Jesteś w stanie sobie poradzić bez problemu, nawet jeżeli do tej pory nie stawiałaś na make-up zbyt często albo pomagał Ci w tym ktoś inny. Jedyne czego potrzebujesz to czarna kredka do oczu oraz dwa cienie. Pierwszy jasnobrązowy, a drugi ciemnobrązowy. Ponadto potrzebujesz również tuszu do rzęs.